2737
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298704 بازدید | 1970 پست
ممنون مهسی جون.ان شاالله امسال سال ما منتظراست به حق خانم فاطمه.الهی آمین
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون مهسی جان .ان شاالله که خیر باشه برای هممون .. ان شاالله خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها نگاه کنمه بهممون ... امیدوارم به زودی همه منتظرا مامان بشن ..الهی الهی الهی
سلام دوستای گلم. سال نو بر همتون مبارک باشه. امیدوارم سال جدیدتون زهرا پسند باشه. لحظه سال تحویل در کنار حرم حضرت معصومه برای همتون دعا کردم. بعدشم در حرم امام مهربان به یادتون بودم. امیدوارم امسال سال مادر شدم هممون باشه.
یا حبیب من لا حبیب له یا رفیق من لا رفیق له
2731
دوستان ما اسفند ماه نبات حاج آقا را خوریدم. متاسفانه برخلاف امید وافرمون در موعد مقرر پریود شدم. بچه ها شما میدونید شرط قضا نشدن نماز تا قبل از خوردن نباته یا تا آخر؟ متاسفانه بهد از خوردن نبات یکی دوبار نماز صبحمون قضا شد. فکر کردم شاید به خاطر این نتیجه نگرفتیم. حالا نمی دونم دوباره بریم نبات بگیریم یا چهار ماه صبر کنیم؟؟؟ نظر شما چیه؟؟؟؟
یا حبیب من لا حبیب له یا رفیق من لا رفیق له
سلام مهدا جان.تا اونجایی که من میدونم قبل از گرفتن نبات نباید نمازت قضا بشه.و بعد از اونم همینطور.ولی اگه بدون تعمد و سهل انگاری نمازت قضا بشه مشکل نداره.البته باید تمام سعیت رو بکنی که دیگه قضا نشه.ولی میتونید برای اطمینان زنگ بزنید از مهندس رحمانی بپرسید
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
سلام صدف جون.رفتم پیش حضرت اقا و نبات گرفتم.ان شاالله خدا به همه مریضها شفای عاجل عنایت کنه.الهی آمین
2738
بچه ها من یه سوالی دارم یه دوست تهران دارم قبل از عید بهم این حاج آقا نباتی را گفتند و گفت برای من زنگ میزنه بهش برای بخت گشایی شنیده که دستش خوبه و مشکل منو بهش میگه آخه تو فامیل فقط من مجردم و ازدواجم سر نمیگیره، کسی اطلاعی داره از این موضوع ؟ واسه بخت گشایی کسانی که رفتند پیششون میدونند
سلام مریم جون واسه بخت گشایی من اطلاعی ندارم ولی تا جایی که من میدونم باید یکی از محارمت زنگ بزنه ونوبت بگیره وخدمت اقا برسن .. ان شاالله که یه همسراز هر نظر خوب قسمت و روزیتون بشه ..
آخه من دوستم میخواد برای پسرش زنگ بزنه و گفت برات سوال میکنم خب شوهر اونم که من روم نمیشه اصلان ، این مهندس رحمانی جواب میده من زنگ بزنم ازش سوال کنم آخه نبات که برای مریض هاست من واقعان متوجه نشدم شرایط گرفتن نوبت برای مشکلات دیگه را ازشون ، از طرفی من تهران نیستم
بچه ها کسی که میرند پیش آقا سوال کنند برای بخت گشایی چه کسی باید بیاد ؟چه شرطی لازمه ؟ تا من دوستم را بفرستم چون اون حاضره بره برام در ضمن چون خیلی تو زندگیش گرفتاره من روم نمیشه بهش بگم بره تا شرایط را مطمئن نشم
سلام مریم جون.همینطور که صدف جون گفت باید یکی از محارمت تماس بگیرند خدمت ایشون و وقت بگیرند.دوستت میدونه روزهای وقت گیری کی هست.اگه این امکان برات نیست بهترین راه همینه که دوستت هر موقع برای پسرش خدمت ایشون میرسند از خادمینشون شرایط در مورد مسئله تو رو بپرسه.یا اینکه خودت زنگ بزن شرایط رو از مهندس رحمانی بپرس.ان شاالله به امید خدا یه همسر خوب قسمتت بشه
از شنبه تا چهارشنبه.فقط از ساعت 7 تا 9 شب
2706