2726
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298671 بازدید | 1970 پست
ترمه جوووووووووووون منم هر روز تو نی نی سایتم و اینجا هم سر می زنم .....البته بیشتر تو کلوپ بچه های میکرویی هستم ...

منم خوشحال می شم قرار بزاریم همین جا یه ساعتی بیشتر با هم اشنا بشیم و با هم بحرفیم .....

اگه غزل جوووونم باشه که خیلی خوب میشهههههههههههههههههههههههههههههههه

حتما اگه قابل باشم دعاتون می کنم .....شما هم منو دعا کنید .......

سلام مانی جون .............خوب دیگه هر کی مشکل نازایی داره یا شوهره مشکل داره یا خانومه .......

خوب اگه مشکل حل بشه که نی نی هم خودش می یاد .....

خوب ما هم باید بریم پیش حاج اقا فقط بگیم نی نی می خوایم
همینننننننننننننننننننننننننننننن
دیگه لازم نیست اول شوهرو ببریم ......بعد دوباره برا نی نی بریم .......
این دوتا که هر دوشون یکیه .......اگه شوهرمون خوب بشه بچه دارم می شیم .....به امید خدا .......
.........
فکر میکنم در این مورد که اول بریم شوهرامون خوب شن مانی جون همین طوری یه چیزی گفتن ......

ولی خوب غزل جووووووووووووون که تجربه داره اگه بیاد در این مورد برامون توضیح بده خوب می شه

ولی خوب همه که بچه دار نمی شن مشکل دارن که می رن پیش حاج اقا .....وگرنه ادم بی مشکل که خودش بچه دار می شه .....

همه می رن تا با وجود اون مشکله بچه دار شن دیگهههههههههههههههههههههههههه.......
.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
غزل جونم مبارک باشه خانمی ان شاالله هزار ساله بشه آقا پسرت .از طرف خاله غزلش ببوسش .
خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت .از خوشحالی گریه ام گرفته .
خانمی همین که بهمون خبر دادی ازت ممنونیم برو گلم استراحت کن مواظب خودت و نی نی گلت باش.
ترمه جون من که 22 بهمن موعد پریودیمه .خیلی امیدوارم تا ببینم خدا چی می خواد .منو از دعای خیرتون فراموش نکنید.
من هم هر روز میام سر میزنم .امروز ساعت 11 میام اینجا .
خانم sufi2012:
شما اگر اعتقادی به دعا کردن ندارید حق توهین کردن هم ندارید .خواهش میکنم مواظب صحبت کردنتون باشید.
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
2706