2726
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298669 بازدید | 1970 پست
سلام مجدد،میدونم سمن جان ولی امروز که به خانم دکتر زنگ زدم یه جور صحبت کرد که انگار الان خبری نیست!چرا گفت تا سه ماه نشد هیچ خبری نیست؟؟ مهسی جان دیگه آزمایش ندادم آقامون اجازه نداد تا اینکه امروز خانم دکتر هم گفت نمیخواد. وسط هفته تهران اومدن واسمون سخته ،اینجا شاخک های همه تیزمیشه چون سابقه نداشت وسط هفته جایی بریم،مشکل دیگه هم اینه که مامانم اینا تهرانن،بیاییم اونجا میفهمن که میخوایم بریم دکتر اونوقته که دوباره آه وناله هاشون شروع میشه. غزل جون شما چیکار کردی؟تحت نظردکتر بودی؟ پیش خانم حسینیان هم رفتی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گلابتون جان علایمی قبل از موعد پریودت داشتی الان چه علایمی داری؟با مهندس رحمانی تماس بگیر ایشون راهنماییت میکنه که باید چیکار کنی.
,وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا برجمال پر نور محمد و مهدی صلوات
مگه به مامانتینا نگفتی که رفتی پیش حضرت آقا
,وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا برجمال پر نور محمد و مهدی صلوات
2728
گلابتون .مهسی جون درست میگه.با مهندس رحمانی تماس بگیرید.
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
سمن جان شما هم برای بارداری رفتید نبات بگیرید یا فقط برای همون کمر دردتون رفتید
برا کمر درد.ولی همسرم کار داشت نشد زیاد زنگ بزنیم.
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
دوستای عزیزی که تو تاپیک نماز امام جواد (ع) شرکت کردید : تاپیک تکمیل شد و از امشب نماز شروع میشه. ( امشب نوبت پرلا عزیز هست ) لطفا برای مشخص شدن تاریخ روزی که شما باید نماز رو بخونید به صفحه اول تاپیک مراجعه فرمایید. التماس دعا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1078630&PageNumber=1
خداجونم اگه تمام عمرم رو به سجده شکر از تو بخاطر این معجزه ات بگذرونم ، باز هم کم است. [smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ( مهسان امید مامان سابق )
نه به هیچ کی نگفتم،خانواده م اصلا درجریان بیماریم وجراحی و...نیستن،همش بهشون میگیم فعلا بچه نمیخوایم. علامت حاصی نداشتم فقط اینکه مثل ماهای قبل درد پریودی نداشتم و سینه هام درد میکرد. بچه ها مهندس رحمانی ک هستن؟نمیدونم،شماره ای دارید ازشون؟؟دستتون درد نکنه
٠٢١٨٨۴٣١۵٣٧از رابطین حضرت آقا هستند فقط شب ها بین ساعت 7_9تماس بگیرید.التماس دعا گلابتون جان
سلام دوستان وقت بخیر گلابتون جان تبریک میگم مامان شدی. انشاال... نی نی به سلامتی دنیا بیاد خانما ببخشید این مهندس رحمانی می تونه کمکون کنه که بتونیم حاج آقا رو ببینیم؟ آخه هر چی تلاش می کنیم نمی تونیم وقت بگیریم.( با دو تا موبایل و تلفن خونه همزمان زنگ می زنیم) ، گفتم که قبلاً نبات رو گرفتیم و شش ماه هم گذشته ولی تا حالا چیزی نشده . ممنون میشم کمکم کنید
سلام فاطمه جان همینطور که مهداجون گفت برای نازایی ١تا۴.سام عزیز بعید میدونم به ایشونم که زنگ بزنی میگن باید نوبت بگیری ماجرای نیایش جونو خوندی توکلت قوی باشه مطمین باش لطف خدا شامل همه میشه فقط صبر داشته باش
صفحه ۴٨رو بخون
2706