2733
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298704 بازدید | 1970 پست
آخه ما شهرستانیم تهران اومدن واسمون سخته،انشاالله همه نتیجه میگیرن،از راهنماییتون ممنونم،راستی سمن جون کی این نبات رو خوردید و چند وقت دیگه باید منتظر نتیجه ش باشید؟ منظورم اینه که تاریخ پریود نشدنتون کی هست ؟به شما چه توضیحاتی دادن برا استفادش؟
سلام سمن جون درخواست دوستیمو قبول کن می خوام در مورد اون تعویذ سوال بپرسم اینکه چطوریه وبرای چی خوبه اگه ممکنه برام بفرستیش
خداوندا به امید تو یاریم ده که تو توانای مطلقی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان . یعنی دیگه اصلا وقت برای نازایی نمیدن؟ من هم چادری ام . هم نماز میخونم چطوری وقت بگیرم؟
دقیقا زمانی که از همه جا قطع امید بشی اونوقت معجزه تو زندگیت اتفاق می افته اینو باور کن
گلابتون عزیز من چند ماهی است که نبات گرفتم ولی همون طور که توی پیغام قبلیم نوشتم خدا تا حالا صلاح نونسته مادر بشم.ولی همین که پیر مهر رو جلوی راهم قرار داده خودش یه نشونه ی خیلی خوبه.انشا الله به زودی همه نتیجه میگیریم.همون طور که خود پیر مهر میگن نباید شک و دودلی داشته باشی .زمان مادر شدنه همه دست خداست.مهم اینه سالم و صالح باشه.درمورد استفاده هم .نبات رو قبل از نزدیکی میخورید .تاثیر نبات هم گویا تا شش ماهه .مثل تمام زوجهایی که برای بارداری اقدام میکنند هر ماه باید اقدام کنید.این چیزیه که من میدونم ولی همون طور که گفتم برای اینکه خیالت راحت بشه همسرت به یه طریقی از خدام اقا بپرسه
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2731
سلام آهو جان.توی صفحه ی قبل تو ضیحاتی در مورد تعویذ نوشتم. آهو جان شما با حضرت اقا اشنایی دارید؟؟
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
سبزه جان حضرت اقا خدا رو شکر کسالتشون رفع شده ودوباره نوبت میدن.عزیزم برای گرفتن دریافت اطلاعات کامل نوبت دهی به سایت piremehr.irمراجعه کن
سلام سمن جان من تازه عضو سایت شدم من مشهدی هستم اما هروقت شماره ایشونو میگیرم مشغوله نمیشه بریم حضوری وقت بگیریم خب بگیم شهرستانی هستیم نوبت نمیدن .میشه بپرسم به شما گفت بعد چن وقت باردار میشی ?
سبزه جان در سایت پیر مهر << مربوط به وقت دهی >>قسمت اول توضیحات مربوط به بیماران و قسمت دوم توضیحات مربوط به مسائلی غیر از بیماری و نازاییه.قبل از گرفتن نوبت برای نازایی تا چهل روز نباید نماز زوجین قضا بشه
2738
سلام صدف جان.عزیزم فقط باید تلفنی نوبت بگیری واصلا حضوری نوبت نمیدن.درسته اشغاله ولی باید سعی کنی.
ممنون سمن جان البته من امروز روز دوازدهمه ای وی افمه اما وقتی با بیبی چکای منفی روبرو شدم دلم خالی. شد ننمیگم ناامید چون واقعا هنوز امیدوارم ..تو رو خدا دوستان واسم دعا کنید
باردار شدن همه دست خداست.شوهرم از حضرت اقا در مورد دلایل باردار نشدن پرسیده بود.ایشون فرمودند هر کسی به یه دلیلی باردار نمیشه.خداوند اون دلیل رو برطرف میکنه و بارداری اتفاق می افته ( البته حضرت آقا هیچ کاری رو از خودشون نمیدونن و هر اتفاقی رو که به واسطه دعای ایشون می افته به لطف و عنایات پروردگار مربوط میکنند. منظور ایشون این بوده که به واسطه اون نبات و دعا و همچنین اطاعت خود ما بیش از پیش از خداوند مشکل بارداری برطرف میشود)
صدف جان اگه چهل روزه نمازتون قضا نشده میتونید نوبت بگیرید.باید طوری باشه که چهل روز قبل از ملاقات هیچ نوبت از نمازهاتون قضا نشده باشه
صدف جان از ته قلبم از خدا میخوام که مادر بشی
2706