2726
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298669 بازدید | 1970 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام غزل جون خوبی عزیزم خیلی دلم گرفته خیلی .... دیروز فهمیدم یه لوله ام مشکوک به بسته بودنه دکترم ناامیدم نکرده ....خودمم ناامید نیستم ولی دلم نمی خواد داروهای دکتر و بخوررم اصلا اصلا ... امیدم بخداست و دکترا رو وسیله میدونم ولی خیلی دلم می خواست میرفتم پیش حاج آقا ....خیلی وقت بود یک سالی میشد نمازم قضا نشده بود تا 12 روز پیش که نمازمو اول وقت نخوندم بعدش یهو پریود شدم نماز اون شبم قضا شد
احساس پرانتزی را دارم که همه ے اتفاقات خوب داخل آن اتفاق مے افتد . آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام ...
سلام. غزل جون چرا پس نبات اثری نداشته. ما که همه شرایط رو رعایت کردیم. چرا حاج آقا کمک نمیکنن. ایشون که میدونن افراد مثل ما چه شرایطی دارن. یعنی هیچ راهی برای دیدن ایشون نیست. یه واسطه، کسی که لااقل حرف ما رو بهشون برسونه. به خدا شرایط سختی داریم. خداوند خودش امر کمک کردن به دیگران را سفارش کرده. چرا کسی شرایط ما را درک نمیکنه،،،،
2728
سام من شرایطتت را درک میکنم، حاج اقا فقط وسیله است اول خدا باید بخواد، ایشون خودشون بیمارند و ضعف جسمانی دارند یاید ماهم شرایطشون را درک کنیم، حاح اقا حدود 90 سال دارند ،من میدونم خیلی سختی میکشی اما یع کم صبور باش استرس فقط شرایطت را بدتر میکنه، یه مدت از فکرش بیا بیرون همه چیز درست میشه
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
غزلجون شما کارت محبین دارید؟ چطور به ملاقات حاج آقا میرید؟
,وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا برجمال پر نور محمد و مهدی صلوات
برای نابارری چند ماه پس از خوردن نبات باید صبر کنیم؟
,وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا برجمال پر نور محمد و مهدی صلوات
تعویذ جامع حاج آقا رو سوپری سر کوچه دارلشفا دارن
بچه ها من شهرستانم.کسی میتونه در راه رضای خدا و بنده ی خدا یه تعویذ بخره برام بفرسته.پولش و هزینه ی پستشو میدم فقط نمیتونم بیام تهران....تعویذ لازمم.غرق مشکلم.خواهش میکنم اگه کسی میتونه خبرم کنه
نمدی های تک برای بزرگ و کوچک http://namadbazar.mihanblog.com/
سلام دوستای گلم تا صفحه 10 تاپیک رو خوندم و خیلی خوشحالم واسه دوستانی که نتیجه گرفتن مخصوصا غزل جون منم مشکل ناباروری دارم تا حالا خیلی دوا درمون کردم نتیجه نداد از طریق یکی از اشناها با حکیم نباتی اشنا شدم و شروع کردم به نماز اول وقت جوری که به محض شنیدن صدای اذان می دوم سمت سجاده ولی مشکلی که وجودداره اینجاست که من چادری نیستم ! اصلا نمی تونم نگهش دارم ولی حجابم و رفتارم با نامحرم کاملا متین و درسته از اولشم که رفتم تو دوره چهل روزه با خودم گفتم خدایا توکه بر احوال من اگاهی اگه منو همینجوری تایید میکنی منو لایق معجزت بکن حالا نمی دونم راه درست رفتم یا نه؟با حساب خودم 12 بهمن باید برم خدمت حاج اقا دوستای گلم راهنماییم کنین
سلام دوستان یکی حداقل بگه چطور کارت محبین رو می تونیم داشته باشیم. هر چی با تلفن حاج آقا تماس می گیریم مشغوله و فایده نداره. یعنی هیچ کس نمی تونه برای رضای خدا به ما کمک کنه؟؟؟
2706