2737
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298698 بازدید | 1970 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام مانی جون
ایشالا که خوش خبر بیای
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
سلام به همه
غزل جون رفتی پیش حاج آقا ؟شما حاج آقا رو از نزدیک دیدین .شوهرم که پیش ایشان رفتن خیلی از آقا تعریف میکنه خیلی خیلی دوست دارم من هم ببینمشون.
مانی عزیز خواهرت رفت چی شد تروخدا بیا بگو چی بهشون گفته .ما منتظریم ها.
دوستای عزیزم برام دعا کنید .
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
سلام بله دیروز رفتم پیششون دعا کردند ونبات دادند خواهر مانی جون راهم دیدم وباهم حرف زدیم قرار شدانشاالله با توکل به خدا نی نیش را نگه داره همه دعا میکنیم که خدا بهش یه بچه سالم وصالح عطا کنه
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
وای خوش به حالت غزل جون .خیلی خوب شد که خواهر مانی قراره نی نی اش رو نگه داره خیلی خوشحال شدم.
ان شاالله نی نی هر دوتایی تون صحیح و سالم بیاد بغلتون.
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
سلام مانی جون. امروز حرم بودم واسه خواهرتو نی نیش مخصوص دعا کردم. البته اگه قابل باشم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2706