2737
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298698 بازدید | 1970 پست
سام عزیز خوبی گلم؟ کجایی؟ من تنبلی تخمدان داشتم و قبلش چند بار رفته بودم دکتر آخرین بار دکتر بهم یه داروی اشتباه داد یه آمپول اشتباه زدم که بارداری رو چند سال به تعویق می انداخت علاوه بر اون سیستم بدنیم خیلی بهم ریخته بود دکتر هم رفتم ولی فایده نداشت برای درمونش خدمت حضرت آقا رفتیم عید 91 بود ایشون بهم نبات دادن و فرمودن تا 14 روز بخورم تا خوب بشم دقیقا روز 15 ام پریود شدم و تمام اون آثار بد کاملا رفع شد معجزه بود
و من یتوکل علی الله فهو حسبه
همون روز که واسه مریضیم رفته بودم خدمت حضرت آقا و بهم نبات دادن فرمودن یک عصر یکشنبه یا چهارشنبه هم بیاین تا بهتون دعای اولاد بدم یک ماه بعد یعنی اردیبهشت 91 همسرم رفت واسه گرفتن نبات بارداری ولی نشد 4 ماه بعد باز رفتیم و ایشون باز نبات دادن و باز هم نشد دفعه سوم هم همینطور دفعه چهارم تیر 92 بود که همسرم رفتن و حضرت آقا فرموده بودن احتیاجی به نبات نیست کار شما شده و تا 4 ماه دیگه خانومت باردار میشه و من دقیقا 4 ماه بعدش یعنی تو آبان 92 باردار شدم خدایا شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غزل جونم خوبی عزیزم؟ گل پسرت خوبه دیشب تو کتاب نگاه کردم و مطلب رو پیداش کردم ببین عزیزم کتاب جلوات حق در اثرات پیر مهر- نوبت چاپ : اول- بهار 1390- آخر صفحه 233 و اول صفحه 234: عین مطلب رو نوشتم: پیر مهر علاوه بر اینکه درباره فهم قرآن، چگونگی سیر و سلوک و تنبه و مهار نفس و مراقبت از روح و مواظبت از اوقات پنجگانه نماز و غیره توصیه های ارزشمندی دارند در ارتباط با مساله حجاب و پوشش هم نظری ویژه و خاص دارند. چادر ایرانی را بهترین پوشش برای زن ایرانی مسلمان می داند نه آنچه که امروزه به نام چادرهای عربی یا چادر ملی باب شده است. در واقعایشان فقط چادر ایرانی سنتی را توصیه می کنند.چون هم ایرانی بودن و ملیت در آن مطرح است و هم حجاب کاملی است. بنابراین در روزهای ملاقات و جلسات دعا ، کسانی که این پوشش را ندارند پذیرفته نمی شوند و در واقع شرط عزائم خوانی و طلب شفا از حضرت باریتعالی، برای زنان با چادر ایرانی است آن هم نه موقت، بلکه فرد بایست دائما این حجاب را در مقابل نامحرم حفظ کند.
2731
همینطور وقتی که شوهرم زنگ زدن که نوبت بگیرن برا ملاقات به شوهرم گفتن که خودت تنها بیا و کسی همراهت نباشه. برا همین من نتونستم برم که حاج آقا رو ببینم. برای دیدنش باید چکار کنیم؟
نیایش جان ببخشید که زیاد وقتتو می گیرم. من تاریخ آخرین پریودیم 1 خرداد بوده که 7 خرداد سونو واژینال کردم که گفت اصلاً تخمک نداری و 12 خرداد نبات حاج آقا رو خوردیم و نزدیکی داشتیم. الاً که 23/4/93 هست هنوز پریود نشدم . میدونی برای غزل جون هم نوشتم توی صفحه قبل . چند روز پیش هم یه ترشح سفید و غلیظ عین زمان تخمک گذاری داشتم. به خدا گیج شدم. دارم دیوونه میشم. روز 16 تیر هم بی بی گذاشتم که منفی شد. دیگه میترسم که بخوام دوباره انجام بدم یا آزمایش . کاش دیگه ماه رمضون تموم شه که شوهرم بتونه بره پیش حاج آقا . یعنی منم بچه دار میشم
2738
منم وقتی برای رفع مشکل خودم رفتم خدمتشون ایشون رو دیدم وگرنه عصرها فقط آقایون ملاقات میشن اون چند باری که همسرم رفت تهران واسه گرفتن نبات تنها رفت و من توفیق دیدار ایشون رو نداشتم
ببین عزیزم بارداری از طریق نبات مثل بارداری پزشکی نیست که روز تخمک گذاری و پریودی رو در نظر بگیری من خودم 6 ماه به 6 ماه پری نمی شدم ولی هر 4 ماه خدمت حضرت آقا می رسیدیم و نبات می گرفتیم
باورت میشه من 6 ماه بود پری نشده بودم یعنی فرودین که پری شدم نشدم تا 11 آبان اونم از طریققرص ضد بارداری پری شدم و جالب اینکه من 9 پری تا 21 پری به دلیل مسافرت اصلا پروزه نداشتم ولی همون ماه باردار شدم اگه کتابشون رو بخونی می بینی خانومی بوده که به خاطر کیست و غده درون رحم طی یه عمل جراحی تخمدان لوله و بخشی از رحمش رو برداشته بودن و بهش گفته بودن حاملگی رو باید واسه همیشه فراموش کنه ولی همین خانوم با نبات حضرت آقا بعد 4 ماه باردار میشه و فرزند سالمی به دنیا میاره اصلا شک و دو دلی به خودت راه نده انشالا که بزودی میشه عزیزم التماس دعا خانومی انشالا به حق این ماه عزیز به زودی با خبرهای خوب میای
ممنونم نیایش خانم برام دعا کن آخه به من گفتن که ذخیره تخمدانت خیلی کمه باید تخمک اهدایی بگیری من اصلاً راضی به این کار نیستم. برای پری باید صبرکنم؟ یعنی میتونه امیدی باشه؟
2706