2737
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298692 بازدید | 1970 پست
سلام شلرر جونم خوبی عزیزم آره من بعد از رفتم پیش حضرت آقا اصلا دکتر نرفتم شرایط رو هم آره رعایت کردم البته من قبلش هم چادری بودم ولی سر کار چادر نمی پوشیدم ولی وقتی فرمودن همیشه چادری باشید سر کار هم چادری شدم نماز هم نذاشتم قضا بشه البته یک سال و خورده ای طول کشید و به خاطر این بود که گاهی شک میکردم و وقتی همسرم دوباره مراجعه می کرد پیش حضرت آقا ایشون میفرمودن به خانمت بگو شک و دو دلی نداشته بشه انشالا صاحب بچه میشین دفعه آخر که همسرم رفته بود حضرت آقا گفته بودن کار شما درست شده و دیگه احتیاج به نبات نیست و تا 4 ماه دیگه خانمت باردار میشه خلاصه بهمون نبات ندادن و 4 ماه بعد در کمال ناباوری من باردار شدم انشالا شما هم بزودی مامان میشی گلم اگه شرایط رو رعایت کنید و دچار شک نشید حتمیه عزیزم
و من یتوکل علی الله فهو حسبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نیایش جان دکنر من ماه هفتم خیلی گیر داد ومن را ترساند که سونو برم منم رفتم پیش حاج آقا ایشون هم گفت مانعی نداره برو، من اوایل که پیش دکتر حسینیان هم که میرفتم گفت ماه اخر با اجازه حاج آقا یک سونو باید بری وگرنه بیمارستان قبول نمیکنه، فکرکنم بیمارستان برای زایمان سونو بخواهد خوبه که از حاج اقا اجازه بگیرید البته یک نکته اینکه من شنیدم حاج اقاتوی ماه رمضان کسی را نمی بینند، یک سوال شما در بارداری تحت نظر دکتر هستید دیگه؟ایشون برای سونو اصرار ندارد؟
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
2728
سلام مطالب و خوندم خیلی خوشحال شدم به خاطر غزل جون وترمه جون ونیایش عزیز امیدوارم همه حاجت روا شید منم به خاطر اظطراب نبات خوردم حدود 2ماه قبل که خیلیییییییییییی بهترم یعنی فکر میکنم دیگه خوب شدم و دارو هم استفاده نمیکنم امیدوارم همه به خوبی حاجت روا شید
2738
سلام غزل جونم خوبی عزیزم؟ ممنون از محبتت که جواب سوالامو دادی آره ماه رمضان حضرت آقا ملاقات ندارن ولی شاید بشه تلفنی ازشون کسب اجازه کرد واسه سونو بازم ممنون
و من یتوکل علی الله فهو حسبه
2706