2737
2739
بچه ها من بچه اولم دختره خودم دوست دارم دومی پسر بشه ولیشوهرم چیزهایی که برای پسر شدن خوبه را هیچ کدوم را نمی خوره من فقط خودمو با جوش شیرین هر شب میشورم به نظرتون این شستشو به تنهایی میتونه کار ساز باشه یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها کسی میتونه در مورد این سوال کمکم کنه من شنیدم تستهای تعیین جنسیت جنین مثل تعیین تخمک گذاری هم وجود داره اسمش چیه و از کجا باید بگیرم اخه من هفته ١٢بارداریم اما میگن هنوز واسه تعیین جنسیت زوده و از اون کیتها کسی تا حالا استفاده کرده ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه
2728
سلام .هیچ چیزی و هیچ کاری برا پسردار شدن فایده نداره . من تمام کارها و انجام دادم.رژیم.سونو.کیت تخمک گذاری.شستشوی واژینال.نزدیکی روز تخمک گذاری و ... اما نی نی باز دختره .. خدا اگه نخواد هیچ اتفاقی نمیفته برا من نخواست.ایکاش اونی که میخواستیم و نخواست که بده ،چیزی که نمیخواستیم هم نمی داد.
نیلو عزیزم ببخشید دخالت میکنم ولی این چه حرفیه میزنی ؟؟! خونه بدون دختر یه چیز اساسی کم داره ، و هر مادری بدون دختر غریبه ، حالا بسلامتی نی نیت که بیاد و بزرگ بشه به حرفم میرسی ایشالا بازم نی نی میاری و پسر میشه ولی میبینی دختره یه چیز دیگس قدر داشته هاتو بدون و ازش بخاطر همین تشکر کن خیلیا تو حسرت داشتن نی نی دارن میسوزن و.اصلن براشون جنسیت مهم نیست با یه دید مهربونتر به این قضیه نگاه کن مامان آینده
آشوبم ، آرامشم تویی ....
مامان هلی من بارداری اولم یه دوقلو دختر بود خدا شاهده خم به ابرو نیاوردم عاشق دخترام بودم وهستم جونم وبراشون میدم .این بارداری دومه دوقلوهام 10 سالشونه خونواده همسرم من و خیلی اذیت میکنن .اگه ناراحتم فقط به خاطر جو اطرافیونمه .من اصلا حاضر نبودم دوباره بچه دار بشم تا برسه به اینکه حسرت پسر داشته باشم
2738
2706