2737
2734
عنوان

کمک کنین در مورد فرش های جدید

28221 بازدید | 30 پست
میخوام برای پذیرایی ام فرش بخرم فرش خودم خوشکله دوستش دارم ولی رنگش روشنه و اصلا به مبلهام نمیاد میخوام از این فرش های جدید یه قهوه ای تیرشو بگیرم که به مبل هام بیاد کسی هست که از این فرش های جدید فانتزی داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بلژیکیها که اصلا خوب نیستند مگر اینکه جایی بندازی که خیلی پا نخوره و فقط قشنگ باشه.
منم قصد خریدداشتم رفتم فروشگاه یه خانومی به من گفت که از اینها نخر چون پا میخوره خراب میشه. ابریشم که نیست مواده. زود هم خراب میشه. در ضمن سرد هم هست. خیلی نازکه کلا اون وجهه فرش رو نداره.
گفتم مگراینکه جایی میخوای استفاده کنی که خیلی تو مسیر رفت و آمدنباشه.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2738
محبت جان منم قصدم خرید فرش بلژیکی بود ولی اینها همه چینی هستند و دوبله سوبله می فروشند .می دونی چقدر براشون سود داره و کیفیتشم چقدر پایینه .
شاهکار مشهد برای مشهد است من ابان ماه خریدم دو تا نه متری دونه ای 840 تومان ولی الان رفتم 6 متری بگیرم 100 تومان رفته روش .
حتما برو ببین خیلی زیباست .
ای بابا پس من حسابی اشتباه کردم آخه فرش 12 متری اطاق خوابم رو 60 تومن فروختم البته طرحش قدیمی بود میخواستم فرش پذیراییم رو بندازم تو اطاق و برای پذیراییم از این فرش ها بخرم
2706