2703
2553
عنوان

دختران متولد 80

306162 بازدید | 2882 پست
سلام مامانا

لطفا بیاید در مورد دخترامون تبادل نظر کنیم. با توجه به اینکه یواش یواش دوران بلوغشون شروع میشه و خیلی مهمه که رفتار درست باهاشون داشته باشیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ممنون ماریا جان

تازگی ها خیلی حساس شده. سر بعضی مسایل باهام بحث میکنه. به ظاهرش خیلی بیشتر ا ز قبل توجه میکنه. البته بگم که منم خیلی ذوق میکنم چون میفهمم داره بزرگ میشه.

ولی بعضی وقتا نمیدونم چه طوری رفتار کنم. می مونم به خدا!!

2714
همش یاد دوران نوجوونی خودم میوفتم. یادم میاد چقدر همه چیز برام داشت عوض میشد. اصلا گاهی وقتا تو یه دنیای دیگه بودم. راستش فکر میکم این چند سال که دوران انتقال دخترا از بچگی به بزرگیه خیلی دوران سختیه.

مامانا کاش بیاید و باهمدیگه از تجربه هامون بگیم.
دخترای شما چه کتابایی میخونن؟
دختر من عاشق مطالعه ست. نمیدونم بعضی کتابا که یه کم رمانتیکه برااین سن مناسبه؟
مثلا آخرین کتابی که خونده رمان "زنان کوچکه" ( خودش خریده.) همسرم میگفت این مناسب سنش نیست. چون آخرای کتاب یه جورایی عشق و عاشقی میشه.

در این مورد نظری ، پیشنهادی یا تجربه ای ندارید؟
سلام بر همه
منم مامان یه دخمل متولد 80 هستم بهار من متولد 1/1/1380 هست البته یه کوچولوی 18 ماهه ام دارم اونم دخمله
جالب بود برام اصولا مامانای نی نی سایت نی نیاشون زیر 5 و 6 سالن بهرحال منم از تبادل اطلاعات خوشحال میشم دوستان
مهرناز جان من یه دختر دو سال و نیمه هم دارم. درسته بیشتر در مورد بچه های کوچیکتر صحبت میشه ولی سن دخترای ما یعنی ده سال به بعد هم خیلی مهم و حیاتیه به خاطر شروع دوران بلوغ و تغییرات جسمی و روحی که تو بچه ها بوجود میاد.
2706