2410
2553
عنوان

مدل مانتو (سنتی*ایرانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 55818 بازدید | 338 پست
صبرا جونم خدا خیرت بده با این تاپیکت در به در دنبال مدل بودم عاللللللللللللللللللللللللللی بودن حالا یه سوال : شما کجایی ؟ تهرونی ؟ جنس این پارچه ها چین ؟ از کجا میشه خرید ؟
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبرا جونم من یه کت بلند تقریبا تا روی باسن دارم که میخوام تبدیل به مانتوش کنم تو که تو این کار خبره ای میشه با این پارچه های سنتی به پایین کت اضافه کنم و مانتو بشه ؟

جنس این پارچه ها تافته است ؟ یا ابریشم خام یا بافت ؟دیروز هرچی رفتم پارچه فروشیا گفتن تافته گیرت نمیاد خودتو خسته نکن !!!!!!!!! دلم یه پارچه طرحدار میخواد

تورو خدا بیا جوابمو بده خیلی مهمهههههههههههه
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!
صبراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2720
sisi جان بهتره چیزی بهش اضافه نکنی ...میتونی با یه دامن که حاشیه اش سنتی کار شده ست کنی...اگه عکس مناسبی پیدا کردم حتما برات میذارم

تهران نیستم عزیزم
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
2714
sisiجان جنس این پارچه ها ابریشم... تافته.... زر بافت و ساتن های مرغوب هست که بیشترش هندیه... البته من ازپارچه ای ژاپنی و سوییسی هم برای کارام استفاده میکنم
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
چرا میگی چیزی بهش اضافه نکنم بد میشه ؟ این پارچه ها رو از کجا میشه گیر آورد من هر جا رفتم نداشتن ؟ تو کجایی صبرا ؟ کاش از کارای خودتم عکس میزاشتی ؟من عاااااااشق این مدلام
من عاشق اون دوتا مدل مانتو صفحه 4 دومی قرمزه و نهمی شدم اون سبزه محشرن
2706