2726
عنوان

*******به هم کمک کنیم تا کودک نابغه داشته باشیم*************

| مشاهده متن کامل بحث + 142345 بازدید | 487 پست
سلام. شاید این سوال تکراری باشه. ولی راهی جز پرسیدن ندارم.
من میخوام از الان شروع به ساختن کارتها و لوازمی کنم که میتونم خودم درست کنم و احتیاجی نیت بخرم.

حالا به نظرتون درست کردن کارتها با موضوع های مختلف و پرینت رو کاغذ بهتره یا اینکه یه کم هزینه کنیم و حاضریشو بخریم؟ آخه تو یکی از صفحه ها خوندم که گلک نوشته بود اونایی که میفروشن مقوایین و بهترن.

و اینکه گفتین که اگه بشه که با فلش کارت کار کرد، بهتره و به اسلاید ها ارجحیت داره درسته؟ یا بعضی روش های آموزشی فقط با پاورپوینت امکان پذیره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آسی جان می شه همه وسایل را درست کرد فقط زمانبره-و در بعضی موارد بیشتر هم هزینه می شه-
تو پورپینت دستون باز تره و می تونین تعداد را زیاد کنین هم زمان را بهتر کنترل می کنیم
اگه کارت آماده بخوای بخری- کارتهای دید آموز خوبه 17 سری داره -چون تصویره و بدون نوشته روش-تو این روش نباید نوشته روی عکس باشه اگه بخواهیم نوشته را نشان بدیم باید روی یه کارت دیگه باشه
باید یه جموعه داشته باشی و حداقل روزی 60 تا نشون بدی تا تمام بشه بعد دوباره از اول -اینکار را میتونی 3-4 بار ا انجام بدی وبلاگ را دقیق تر بخون-مو فق باشین
http://nabeghehayekochak.blogfa.com/
سلام به همه
ممنون ازراهنمایهاتونن سوال داشتم
1- من میخوام فلش کار ت ها را خودم درست کنم
روی کاغزذ و بع بزار تو نایلون و نشون بدم به نظرتون خوبه

2- و اینکهبه نوزاد 4 ماهه فقط عکس نشو بدیم و سمشون ر و بگیم
یا اینکه اسم رو هم نشون بدیم

از کی میتونمی عکس رو همره اسم نشن بدیم؟؟
انواع زیورآلات دستساز آدرس اینستاگرام nardaneh.handmade
زیر یکسال بهتره از کارتهای نقطه قرمز واسه آموزش ریاضی استفاده کنی و از کارتهای لینک زیر بعد یکسال بهش عکس نشون بده بعد از دو سال نوشته
http://www.brillkids.com/free-download/infant-stimulation-cards.php

سلام

من معمولا در تاپیک های مختلف پست نمیذارم اما اینجا دوست دارم چیزی بگم .

با عنوان تاپیک به شدت مشکل دارم!
نظر شخصیم رو میگم چون اینجا نظر خواهی عمومیه و مدیر تاپیک اگه دوست نداشت میتونه پاک کنه نظرم رو .

ما بچه دار نمیشیم که کودک نابغه بپروریم . که چه بسا زمانی که این نابغه پروری در راس ذهن مادر پدر قرار بگیره ** گه صد البته به هیچ عنوان وظیفه ی اونها نمیدونم من *** دیگه چی میمونه از یک بچه ی شاد ؟؟

نظر من اینه که ما کاش باهم تبادل فکری کنیم و فرزند شاد , سرزنده , پر امید , پر انرژی , کنجکاو و پر مهر بپروریم

:)
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
سلام

من معمولا در تاپیک های مختلف پست نمیذارم اما اینجا دوست دارم چیزی بگم .

با عنوان تاپیک به شدت مشکل دارم!
نظر شخصیم رو میگم چون اینجا نظر خواهی عمومیه و مدیر تاپیک اگه دوست نداشت میتونه پاک کنه نظرم رو .

ما بچه دار نمیشیم که کودک نابغه بپروریم . که چه بسا زمانی که این نابغه پروری در راس ذهن مادر پدر قرار بگیره ** گه صد البته به هیچ عنوان وظیفه ی اونها نمیدونم من *** دیگه چی میمونه از یک بچه ی شاد ؟؟

نظر من اینه که ما کاش باهم تبادل فکری کنیم و فرزند شاد , سرزنده , پر امید , پر انرژی , کنجکاو و پر مهر بپروریم

:)
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
سلام مسیحای عزیز خوشحالم که به این جا هم سر زدی

مسیحای من ما هم قرار نیست کوکانی نابغه داشته باشیم ولی سعیمون رو میکنیم که کوچولوهامونو همراه با شادی انرزی و از همه مهمتر محبت باهاشون کار کنیم تا در اینده بتونن خودشون رو از منجلاب نجات بدن

هدف این تاپیک فقط و فقط پرورش کودکی با نیمکره راست مغز قوی برای دریافت انچه که در اینده قراره باهاش مواجه بشه
و از همه مهمتر ارتباط با خود کودک هست
هر آنچه نیاز دارم پیشاپیش در درون من هست.

روشهایی را دنبال می کنیم که به فعال کردن نیمکره راست توجه می کنن- و از نظریات شیچیدا – گلن دومن... که متعتقد به این توانایی مغز هستند استفاده می کنیم-بهترین سن 0-3 سال است اما با کودکان بزرگتر تا 6 سالهم می توان از این روش ها بهره برد
این آموزشها شامل :آموزش ریاضی- خواندن- موسیقی – بازی - زبان ...
البته هدف آموزش نیست بالا بردن ظرفیت مغزه
هر آنچه نیاز دارم پیشاپیش در درون من هست.

2706