2737
2734
عنوان

*******به هم کمک کنیم تا کودک نابغه داشته باشیم*************

| مشاهده متن کامل بحث + 142358 بازدید | 487 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با سلام وخسته نباشید .
خواهش میکنم یکی به سوالات من هم پاسخ بده.
کی باید از کودک بپرسم که آیافلش کارتها را یاد گرفته ؟
یعنی بعد از پایان هر سری از کارتها(مثلا همون 100 تا) ؟
1000تا فلش کارت که تموم شد ماههای بعدش چی؟
خانمی تو وبلاگ کلی لینک گذاشتیم سرچ کنی پیدا می کنی .ضمن اینکه خودت می تونی تو پاورپینت تنظیم کنی
پست اول وبلاگ را هم بخون

آقای هانی مگه قبلا هم سوال پرسیده بودین؟
تو این روش می گن از کودک نباید تا سن 3 سالگی سوال بشه. ولی هر موقع خواستین سوال کنین به صورتی که قبلا هم دوستان پاسخ دادن انجام بدین.مثلا چند تا کارت جلوش بچینین و از ش بخواهین کارتی را که نام می برین بهتون بده یا بهش اشاره کنه
2731
سلام آواجان .ببخشید من خانم هانی هستم .همسرم فرم رو پر کرده بود به اسم من ولی اشتباه گزینه مرد رو زده بود که من اصلاحش کردم. وبابت این اشتباه معذرت می خواهم .خیلی خیلی ممنون که صریع جواب منو دادی .پسر من عدنان الان 15 ماهشه و من دارم براش فلش کارتهای مختلف درست میکنم . من تمام مطالب وبلاگ رو با دقت خوندم ممنون از توضیحاتتون .پس من تا 3 سالگی هر چقدر میتونم فلش کارت نشونش بدم (حتی بیشتر از 1000 تا ) بدون اینکه ازش سوال کنم ؟ اگر هم خواستم سوال کنم بعد از هر دسته 100 تایی که تموم میشه به روشی که گفتین سوال کنم ؟
لطفا در مورد گام 8 ریاضی 63 روز هم اگه میشه بیشتر توضیح بدین؟ من سوالات خودم رو تو وبلاگ هم مطرح میکنم ولی متاسفانه جوابی داده نمیشه؟ ممنون اگه به این سوالم هم جواب بدین.
2738
خانم هانی احتمالا به صورت خصوصی می ذاری .سوالات خصوصی فابل جواب دادن نیست و گرنه اگه نظرات را ببینین همه جواب داده می شه
گام هشت موازنه اعداد یعنی شما می گی 8 کارت نقطه هشت نشون می دی .بعد عدد هشت را نشون می دی و می گی هشت.
لظفا پستی را که گفتم بخونین بعد شروع کنین به کار کردن.اینجوری دچار اشتباه نمی شین
چرااااااااااااااااا منو به کلوب دعوت نمیکنینننننننننننننننننن دوستااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منتظرمممممممممممممممممممممممممممممممممم
من از 18 ماهگی فلش کارتا رو باهش کار میکنم الان 22 ماهشه اکثر وسایل و یا حرکات رو بلده اسم میبره.مثلا کلیه میوه ها رو که ما بهش میدیم خودش اسم میبره. حیوناتو که تو تلویزیون یا بیرون میبریم میبینه اسم میبره .
الان میخام آموزش ریاضی رو شروع کنم .باید فلش کارتارو هم ادامه بدم یا همزمان باهم ادامه بدم
2706