2737
2739
عنوان

چیدمان داخل بوفه

15908 بازدید | 18 پست
سلام دوستان من داخل بوفم رو اینجوری چیدم طبقه پایین سرویس آرکوپال طبقه دوم یه سرویس قهوه قوری روزوشب طبقه سوم سرویس شربت خوری وپارچ ولیوان دودی رنک طبقه چهارم میوه خوری وجام وبستنی خوری دودی رنگ
فکرمی کنم ظاهرخوبی نداره لطفا راهنماییم کنیدچی بخرم بزارم داخلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز کریستال بذار یا اگر میخوای یه طبقه قهوه خوری بچین.
خیلی رنگارنگ بشه شیک نیست!
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2738
اگه بوفه ات کمد داره ،توی کمدش که پیدا نیست ظروف رنگارنگت را بچین ولی توی ویترینش کریستال شیکتره .زیاد هم شلوغش نکن.ولی اگه جای دیگه ای واسه این چیزهایی که گفتی نداری دیگه چاره ای نیست .همونهایی که داری را بالا پایین کن تا یک ترکیب بهتر بدست بیاری .اگه عکس هم داری بگذار تا بهتر راهنماییت کنن دوستان
بوفه من 4 طبقه است
دو طبقشو کریستال خورشیدی چیدم
دوطبقشو چینی سرمه ای طلایی چیدم
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
یکی به من بگه تا حالا چند بار از این همه ظرف و ظروف استفاده کردید؟
این همه برای چیه واقعا؟

سال تا سال هم استفاده نمیشن این چیزا فقط هر هفته یا چه می دونم هر دوهفته باید تمیز بشن
که چی؟
عزیزم کریستال بهترینه مخصوصاً اگه لابلای ظرف ها رو هم از تزئینی های کوچیک کریستالی مثل پرنده، گربه، لاک پشت استفاده کنی . خیلی زیبا میشه. فکر میکنم آرکوپال رو تو کابینت بچینی بهتر باشه
2706