2737
2734
عنوان

بچه ها کسی سی دی های لاغری مهدی خردمند رو داره ؟ تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16564 بازدید | 46 پست
بچه ها چیه؟ برنامه غذایی؟ مدیتیشن و یوگا؟ یا ورزش؟
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری
منم خریدم. سه هفته استفاده کردم بعدش فشار کاریم زیاد شد و ول کردم ولی دوباره میخوام شروع کنم. خیلی خیلی خوب بود این کنترلی که روی غذا خوردن پیدا کرده بودم. حتی باعث شده بود همسرم هم غذا خوردنش رو کنترل کنه و کمتر بخوره.

دوباره شروع میکنم حتما...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یکیتونم سوال منو جواب میدادین
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری
2731
2738
تا این لحظه فقط با این ایمیلهاش که هر روز یا هر دوسه روز میفرسته 5 کیلو بدون بازگشت کم کردم برو تو سایتش و ایمیلتو وارد کن و رایگان از ایمیلهای جالبش استفاده کن
خوبیش اینه که حتی اگه نیم کیلو کم کنی بدون بازگشته
امتحان کن
2706