2737
2734
وقتی ازدواج کردم خودمو خوشبخت ترین زن روی زمین میدونستم شوهرم از یه خونواده مرفه سطح فرهنگی بالا واز یک خانواده کم جمعیت واصیل اخلاق ورفتار شوهرم خیلی خوب .ولی بعد از یه مدتی که از زندگی مشترکمون گذشت به رفتارش شک کردم بعد از چند ماه تحقیق ومشاوره بالاخره متوجه اعتیاد شوهرم شدم. شوهرم تمام خصوصیات خوب داشت مودب .باحیا .صبور.شاید باور نکنید توی این 3سال که باهاش زندگی کردم یکبارم بهم توهین نکرده . خوب اولش که فهمیدم تصمیم گرفتم پا روی همه چی بذارم طلاق بگیرم ولی به این نتیجه رسیدم که این راه حل خوبی نیست .خوب موندم و خیلی مبارزه کردم .وبه هر دری زدم تا خداوند مهربان خدایی که هیچ کارش بی حکمت نیست راهی جلوی پای من وشوهرم گذاشت که بتونیم خودمونو پیدا کنیم
شوهرم الان تحت درمان نه با قرص نه با دارو نه باسم زدایی
ارامش ازدست رفته داره به زند گی ما برمیگرده.من هم یه روزی از این ترس داشتم که نکنه کسی از اعتیاد شوهرم با خبر بشه .ولی وقتی توی این راه قدم برداشتیم با موضوع اعتیاد شوهرم کنار اومدم اونم تصمیم به درمان گرفته .منم یه روزی به یه ادم معتاد به چشم یه آدم خیلی بدنگاه میکردم آدمی که جاش توی خرابه هاس ولی الان فهمیدم که اون یه بیماره ومیتونه خوب بشه
دوستان عزیز همه آدما توی زندگیشون مشکل دارند وخداوند تمام آدمها رو با مشکلاتی که دارند می سنجد توی زندگی کسانی که با اعتیاد دست وپنجه نرم میکنند ممکنه این همون وسیله آزمایش باشه من همیشه از خدا گله میکردم ولی حالا به این نتیجه رسیدم شاید تقدیر من این طور بوده قرار نیست من همه جور خوش باشم
یکی از بی پولی می ناله یکی شوهرش بداخلاق یکی شوهرش با زنهای دیگه رابطه داره یکی هم مپل من شوهرش اعتیاد داره
قبول کردنش خیلی سخته ولی باید این واقعیت قبول کنی باید تسلیم خواست خدا بشی باید از خودش بخوای که کمک کنه ودرمان دردتو پیداکنی
من عاشق شوهرم هستم من زندگیمو دوست دارم واسه خاطرش همه جوره مبارزه میکنم
آدم وقتی دردشو به یه همدرد میگه خیلی سبک تر میشه بالاخره توی این سایت کسانی هستند که مشکل منو دارند شاید روشون نشه بیاند و درد ودل کنند ویا از مشکلشون بگند
هیچ اشکالی نداره من بیشتر هدفم این بودکه بهشون بگم آدمای مثل شما اطرافتون زیاده . از خدا بخواین تا کمکتون کنه ودر قدم اول تسلیم بشید ومشکلتونو قبول کنید دوم میخواستم یه طلاعاتی به عزیزان بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جایی که همه امیدهای از دست رفتمو بدست آوردم جایی که آرامشمو بدست آوردم جایی که برخلاف هرجایی که رفتم برای درمان شوهرم وفقط هدفشون خالی کردن جیب ما بود اصلا حرفی ازپول نزدند جایی که با آغوش باز مارو قبول کردن جایی که همه همدیگرو درک میکنند ودست یاری بهم میدن
کنگره 60
6ماه پیش که دیگه امیدم از همه جا ناامید شده بود خیلی به درگاه خدا اشک ریختم وازش خواستم راه درستو جلوی پام بذاره یه روز وارد گوگل شدم ودرمان اعتیاد سرچ کردم اولین صفحه ای که جلوی روم باز شد کنگره 60 بود تمام مطالبشو خوندم به خیلی مسائل درباره اعتیاد پی بردم دیدم به اعتیاد صد وهشتاد درجه تغییر کرد
شوهرمو راضی کردم که به اونجا بریم اولش قبول نمی کرد میگفت بی فایدس ولی من با امید زیاد با اصرار اونو بردم وخدا خواست که ما راه خودمونو پیدا کنیم

دوستانی که مشکل منو دارید کافیه به سایت www.c60.com سری بزنید تا خودتون بهتر آگاه بشید شاید خدا خواست ومن وسیله ای باشم برای آشنایی شما باراه درست وامیدوارم که بتونید دراین راه قدم بذارید
ازتون خواهش میکنم حتما سری بزنید
2738
مامان گلی چه خوب که تجربه هات رو در اختیار دیگران می گذاری...خدا رو شکر که مشکلتون برطرف شده.امیدوارم هیچ کسی گرفتار اعتیاد نشه.
از بعضی از آدمها تنها خاطره می ماند و از بعضی های دیگر هم هیچ! خاطره ساختن لیاقت می خواهد!
شاید اکثر شما نام آقای عباس امیر معافی راشنیده باشید توی برنامه ماه عسل ماه رمضان با ایشون مصاحبه کردند
ایشون یکی از رهایافتگان اعتیاد از کنگره60 هستند 25 نفر با راهنمایهای ایشون به رهایی رسیدند
چیزی که جالب توجه اینه ایشون که روزی یک مصرف کننده مواد مخدر بودن حالا پس از درمانشون ازاعتیاد به عنوان یک الگوی برگزیده در رهایی از اعتیاد ازطرف سازمان ملل شناخته شدن
این همان انسانی هست که زمانی دچاراعتیاد بود ولی حالا باعث افتخار ملت ایران

از خانواده های که عزیزانشون دچار اعتیاد شدن میخوام حتما سری به مراکز کنگره 60 بزنند آدرس محل برگزاری جلسات رو میتونند از طریق سایت www.c60.irبدست بیارند ومراجعه کنند تا به آرامش برسند وبا توکل به خداوبه کمک دوستان کنگره بتونند از این مصیبت نجات پیدا کنند

2706