2703
2553
عنوان

یه روانشناس یا مشاور خوب معرفی کنید

102359 بازدید | 193 پست
بچه ها کسی اشنایی نداره من از دکتر موتایی وقت بگیرم

یا کسی ادرس و تلفن دکتر سمانه بهرامی رو نداره که کجا کار میکنه
از لطفتون خیلی ممنون میشم

عزیزم دکتر موتابی خیلی دیر وقت میده. من که نتونستم ازشون وقت بگیرم ولی یکی از دوستام بهم دکتر میلاد خواجه پور رو معرفی کرد که خیلی خوب بود و واقعا کمکم کرد شمارشو میدم شاید به دردت بخوره، به هرکی معرفی کردم راضی بوده

٠٢١٨٨١٧۵٠٨۵

امید به خدای عزیزم من یه مشاور خوب سراغ دارم به نام خانم فدایی(روانشناس) من که رفتم پیشش خیلی کمکم کرد و راهنمایی های خیلی خوبی داد که برای زندگیم خیلی مفید بود .میتونی امتحان کنی اون فقط روزهای سه شنبه میاد مطب و از خوش شانسی تو امروزم سه شنبه است.احتمالاً وقت نداره اگه زنگ بزنی ولی من اگه جات باشم میرم میشینم توی مطبش و میگم کارم اورژانسیه و حتماً همین امروز میبینمش فکر کنم ساعت 3 یا 4 بعداز ظهر میره مطب من آدرس و شماره تلفنشو میذارم برات بازم هرجوری که خودت صلاح بدونی دوست گلم.
آدرس: پاسداران ، انتهای فرخی یزدی، نبش نگارستان ششم ، ساختمان آرمان ، پلاک 16 تلفن:22890100-2

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من خانم دکتر عرب پور رو معرفی می کنم بهتون روان شناس بالینین. خودم مراجعشون بودم. ینی اول خواهرم مراجع ایشون بود. اون پانیک داشت. پانیک ینی حمله ی اضطرابی. اون 6 سال خودش و دیگران رو بیچاره کرده بود. خانم دکتر عرب پور درمانش کرد. البته 7 ماه ظول کشید تقزیبا و بعدش منم به خاطر افسردگیم رفتم پیششون. ما همیشه دعاشون می کنیم. قبلا محل کارشون نزدیک پارک ساعی بود. الان خودشون یه مرکز زدن توی سعادت آباد. اگه رفتین و نتیجه گرفتین منم دعا کنین. آدرس: سعادت آباد. سرو غربی (بین چهار راه سرو و میدان کتاب)، جنب بانک تجارت، پلاک 76، طبقه 6 تلفن:22367021 22367012
من چند سال افسردگی شدید داشتم یکی از دوستام یه روانشناس بهم معرفی کردن روش خیلی جالبی دارن برای درمان منی که با دارو سرپا بودم واقعا نجاتم دادن چون تو مرز خودکشی بودم کلا من خیلی ازشون راضی بودم اسمشونم آقای توحید اکبروند بودن 66919697
2714
سلام دوستان. من نمیدونم دوستمون برای چه زمینه ای مشاوره میخواست. ولی من دکتر کربلایی را معرفی میکنم. کارش خیلی خوبه و با وجدان هستند. خانم دکتر باغانی هم برای اختلالات اضطرابی و وسواس و افسردگی عالی هستند. به این خاطر میگم عالی چون یکی از دوستان من که حمله پانیک داشت و هر شب توی اورژانس بود رو ایشون در عرض چند جلسه خوبش کرد. خود دوستم هم باور نمیکرد اینقدر زود بتونه خوب بشه. ادرس میذارم. اگر رفتید و اونجا نتیجه گرفتید منو هم از دعای خیر فراموش نکنید. میدان ونک. چهاراه جهان کودک. مرکز مشاوره لقمان حکیم. 88871318
سلام خانم دکتر شعبان متخصص افسردگی ، اضطراب و وسواس و استرس هست و توی زمینه ارتباط و اشنایی قبل از ازدواجم مشاوره میده، من از کارش راضی بودم و درمان شدم این تخصصهاش هم از منشیش پرسیدم گفت بهتون گفتم یه چندتا دیگه م گفت که یادم نمیاد خودتون زنگ بزنید بپرسید شماره مطبش🤔🤔🤔 02144056338
2706