2410
2553
عنوان

مامانایی که نوک سینه نداشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 61982 بازدید | 41 پست
گل مریم جانبعضی از دکترا تو کلاسهای قبل از زایمان این کارو پیشنهاد میکنن...بعضیا هم میگن 2...3 هفته قبل این کارو بکنین....قدیما هم اونایی که سر سینه نداشتن بعضی ها خدمتکاراشون یا بعضیها خواهر یا مادرشون نوک سینه رو میک میزدن...که سرش بیاد بیرون ....البته خودمم هم شنیدم...
چه دوستم داشته باشی و چه ازمن متنفر باشی در هر صورت بهم لطف میکنی
چون اگه دوستم داشته باشی تو قلبت هستم و اگه ازم متنفر باشی تو ذهنتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خود من چند روزه که وقتی حسابی شیر دارم اول با رابط کمی بهش شیر میدم. وقتی کمی گرسنگی اولیه اش برطرف شد خیلی سریع رابط رو برمیدارم و خود سینه رو میذارم دهنش. الان که نزدیک دو ماهشه میفهمه و شروع به بی تابی میکنه. فهمیده ام که نباید باهاش لجبازی کرد وگرنه خیلی جیغ میزنه. بنابراین دوباره رابط رو میذارم، چند تا مک که زد و کمی آروم شد دوباره رابط را برمیدارم. خلاصه که چند بار در روز این تلاشو میکنم. امیدوارم روزی برسه که دیگه به رابط نیازی نداشته باشم. ولی وقتی شیرم کمه این راهکار جواب نمیده
2714
گل مردم جوون. سینه من با کمک سرنگ یه کم نوک دراورد و تا 15 روز هم مامان و شوهرم سینه را میکشیدنن و میذاشتن دهن نی نی و من هم گریه میکردم و بعد از خوردن نی نی دوباره نوکش میرفت تو. اما کم کم با خوردن نی نی بعد از حدود 2 ماه نوک دراورده .
شما هم سعی کن بدون رابط بدی که با خوردن نی نی نوکش بیشتر بشه. شاید به رابط عادت کرده شنیدم که رابط ها بزرگن به همین دلیل نمیگیره چند روز استقامت کن حتما میگیره.
موفق باشی
گل مردم جوون. برای شیرت هم کاهو زیاد بخور یا خام و یا اب پز کن خیلی موثره. قطره شیرافزا را هم حتما بخور
گوشت قرمز حبوبات بویزه لوبیا چیتی و سفید . ابگوشت- میوه- شیر گرم و مهمتر از همه خواب و ارامش.
سلام به همه مامانای عزیز و اونایی که در آینده نزدیک مامان می شن. خدا می دونه که ما مامانا با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنیم تا این جگر گوشه هامونو بدنیا بیاریم و بزرگ کنیم . پسر من 72 روزشه ، اگه بدونید با چه مشکلاتی من روبرو شدم برای شیر دادن به بچم گریتون می گیره. ولی خدارو شکر همه رو پشت سر گذاشتم و الان هم شیرم خییییلی زیاد و خوبه هم پسرم خوب شیر می خوره و همه مشکلات بر طرف شده. فقط باید خییییلی صبور باشید و تسلیم این کوچولوهای لجباز نشید.
بهترین راه برای بیرون آوردن سر سینه سرنگ 5 میل هست سرشو جدا کنید و برعکس استوانه رو قرار بدید و بزارید نوک سینه و به بیرون بکشید حالت مکش پیدا می کنه و نوک رو بیرون میاره و شیر رو هم به جریان میندازه ولی به هیچ عنوان در دوران بارداری اینکارو نکنید چون باعث زایمان زودرس می شه .
گل مریم جوون. من که همه چی میخورم دخترم هم یه کم اذیت میشه اما چاره ای نیست. من حبوبات را از یکی دو روز قبل خیس میکنم. روزی هم 2 تا لیوان شیر میخورم. البته همیشه برنج که درست میکنم یه کم زیره روش میریزم تا دم بکشه برای نفخ خیلی خوبه. اما وقتی ماکارونی میخورم دخترم بیشتر نفخ داره. اگه هم دخترم خیلی اذیت بشه بهش شربت هرباکر میدم.
2706