2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

sepideh1983 پست ها : 66عضویت:1392/7/23 1393/8/8 - 3:15 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] سلام خانوما کسی میدونه کجا رومبلی از این نایلونیا میدوزن ادرس و قیمت بدین لطفا ++++++++++++ سپیده جان من کاور مبل طلقی تو گالری مبل تهران دیدم که آمادشو میفروخت....آدرسش....چهارراه زند/نبش صابرپور(روبه رو بانک تجارت).....تابلوش بزرگه...راحت پیدا میکنی یه جا دیگه هم دیدم که تو گلستان بود....برای مبل های سلطنتی که تاج دارن.....کاورش هم تاج داشت....یعنی تکیه گاه مبل قشنگ مینشست توی کاور.........این طرح جدیده که فکر کنم الان خیلی جاها گیر بیاری! آدرسش توی گلستان بود...دقیق نمیدونم کدوم مغازه ولی تولیدی بود!از پارک قوری کمی پایین تر بود
2456
2714
کارو89 پست ها : 2894عضویت:1391/6/13 1393/7/25 - 10:59 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] نی نی و نونو تو رو خدا پیش عسکری نرو دایی من همین عمل رو انجام داد دکتر عسکری روده اش رو سوراخ کرد بعد از بیست روز عفونت کرد و در اوج جوونی فوت کرد توروخدا اینکار رو نکن ++++++++++ کارو جان میشه بگی اسم کوچیک دکتر چی بوده؟وکدوم بیمارستان عمل کرد داییتو؟ آخه دوتا دکتر عسگری داریم....ممنون میشم اسم کوچیک دکتر رو بگی
خوش خنده پست ها : 2396عضویت:1392/8/30 1393/7/26 - 1:04 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] سلام عزیزی که درمورداسلیومعده پرسیدی من بااین عمل که نادتوضیح دادآشنایی ندارم اماخواهرشوهرم خودم معدش روکوچیک کرد اسم علمیش نمیدونم دقیق چیه دلی نصف معده روبریدن الان 6ماه ازعملش میگذره بیشتر50کیلوکم کرد اصلاهم اذیت نشد البته اولش یه مراقبتهایی دارم بعدش هم بایدخیلی غذاخوردنش رورعایت کنه ولی عملش خیلی موفق بود عملش پیش دکترعرفانیان بود تقریباشد 11تومن ++++++++ خوش خنده جان میشه بگی اسم کوچیک دکتر عرفانیان چیه؟و توی کدوم بیمارستان عمل کرد؟اصلا اهواز عمل کرد یا نه؟
Happy kidآنلاین پست ها : 1203عضویت:1391/1/18 1393/7/26 - 3:53 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] کارو ٨٩ دکتر عسگری همینه که رییس بیمارستان راضی بود؟ یکی از اشناهای ما هم همینجوری فوت کرد حین عمل رودش پاره شد و نگفتن دختر جووووون بعد از یک ماه فوت کرد یهو واقعا خدا ازشون نگذره و واقعا چرا ادم باید خودشو زیر این عملهای سنگین ببره واقعا بی عقلیه محضه ++++++++++ هپی جان این فامیل شما هم با دکتر عسگری عمل کرده بود یا فقط تو بیمارستان رازی عمل کرد؟
2706