2733
2739
سلام دوستان پسرم و بردم دندونپزشکی دکتر سالکی گفتن 3 تا از دندوناش عصب کشی میخاد پسر منم نمیزارع گفتن باید بیهوشش کنیم تو بیمارستان اپادانا تا حالا اسم دکتر رو شنیدید کارش خوبه اصلا شنیدید بچه رو بیهوش کنن دندوناش و در ست کنن
تیامون جون اولا محیطش خفه و دلگیر بود. تنوع غذاییش خیلی کم بود. وای انقد سوپش بدمزه بود ک نگو...سفره رو ک آوردن همراه سوپ یهو ی بوی بدی ب مشاممون خوزد ک نگم بهتره. دنده کبابش 35 ت بود ولی همش چربی بود. کباب نگینی هم یطرفش سوخته و غیر قابل خوردن بود. زیتون سفازش دادیم ک اصلا نیاورن برامون. نون هم اخرای غذا یادشون اومد بیارن. خلاصه تا حالا اینجوریشو ندیده بودم.
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
کسی بغضش رو قورت نمیدهCafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان. خوب هستید. این آتلیه ای که تعریفشو میکردید و کیانپارس بود واسه عکس کودک میشه اسم و شماره تلفن و آدرسشو بگید ممنون میشم
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
Nino O nini پست ها : 104عضویت:1391/9/7 1393/7/24 - 2:13 عصر [لینک مستقیم] [وبلاگ] سلام همشهریهای گلم،بچه ها دکتر یا بیمارستانی سراغ دارید تو اهواز کهجراحی اسلیو معده انجام بده؟؟؟ *************** دوستم با مهدی عسگری انجام داد....تو بیمارستان رازی.ظاهرا بخش خصوصی داره....تا چند وقت پیش که باش صحبت کردم خیلی راضی بود.....فکر کنم بهمن سال گذشته انجام داد.....دکتر ازش 11 تومن گرفت دکترش تهرانه و هر چند وقت یکبار میاد اهواز! اطلاعات دکتر رو میتونی از بیمارستان راضی بگیری....فک کنم جراح و متخصص لاپاراسکوپیه دکتر عسگری
مامان دو پسرآنلاین پست ها : 1770عضویت:1390/1/9 1393/7/24 - 9:18 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] سلام دوستان. خوب هستید. این آتلیه ای که تعریفشو میکردید و کیانپارس بود واسه عکس کودک میشه اسم و شماره تلفن و آدرسشو بگید ممنون میشم *************** عزیزم منظورت آتلیه پازلِ؟ تو بازار مرو هست....شمارش تو تاپیک هست....یه سرچی بکنی پیدا میشه.... هر کدوم از دوستان بلد باشه بهت میگه حتما
hajar پست ها : 4629عضویت:1390/11/18 1393/7/24 - 12:40 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] دوستان نمایشگاه صنایع دستی و ...... از امشب برپا میشه؟ ++++++++++++++++ ظاهرا از امشبه تا 28 مهر
2738
سارا جان دوتا دکتر هستن تو گلستان،نبشه خیابون بیمارستان گلستان،اسمشونو یادم رفته ولی مطبشون جای مطبه دکتر کوچکه،به ۱۱۸ بگو مطب دکتر کوچک گلستان،شمارشو میده،زنگ زدی بگو نوبت. واسه دکتر طب سنتی میخام. دکتر بشیری هم چهارراه زند هست
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
سلام دوستان جایی رو سراغ دارید واسه لیزر موهای زاید که هم قیمتش مناسب باشه هم کارش خوب باشه.؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
تمام حرف مجنون یک کلام است نفس بی یاد لیلایم حرامم باد
eli jon پست ها : 4عضویت:1393/3/1 1393/7/25 - 8:40 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] سلام دوستان جایی رو سراغ دارید واسه لیزر موهای زاید که هم قیمتش مناسب باشه هم کارش خوب باشه.؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. ++++++++++ الی جان تو این تاپیک بارها در مورد لیزر مو صحبت شده یه سرچی بکنی خیلی نکات دستگیرت میشه عزیزم.....تو مرکز لیزر کیانپارس دکترهای خوبی هست برای لیزر.... من پیش اشراقی لیزر میکنم هزینه هر ناحیه متفاوته
hajar پست ها : 4644عضویت:1390/11/18 1393/7/24 - 9:54 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] ممنون ناد عزیز اما بنرهای تبلیغاتیشو ندیدم تو سطح شهر. ++++++ متاسفانه من هم ندیدم!یه تماسی بگیر با نمایشگاه ببین چی به چیه خواهر
2706