2726
دوستی که برای جوانه گندم سوال کرده بود من تو فروشگاه هدیه روبروی مرو می بینم جوانه همیشه داره ولی خودت تو خونه هم می تونی جوانه سبز کنی خیلی آسونه... مث سبزی عید می مونه!!! فقط قبل از رشد کردن و به مرحله جوانه که رسید میتوی برداشت کنی محصولت رو !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستایی که دنبال لباس کارترز می گردن فروشگاه دایان تو گلستان تقریبا روبروی بیمارستان گلستان می یاره یکی هم اول خیابون نادری همون پاساژ اول که شاهرخ توشه یه لباس بچه هست که کارترز گاهی داره...
دیانا جون برای پاکسازی پوست من یک جلسه رفتم پیش خانم دکتر دارابی. زیتون خ حجت به سمت سیتی سنتر نزدیک اون نون فانتزیه مطبش بود... کارش خوب بود . من چون مسیرش برام دور بود دیگه ادامه ندادم....
2728
مهشید مامان،تورووووووووخدا محمد منجم زاده نبری.این بی سواد فقط تبلیغ بلده.2 دندون پسر منو کشید.بعد از اون پیش هر دکتری رفتم گفتن:بی خود و بی جهت دندونشو کشیده.خواهشا به بقیه هم بگید چقدر این دکتر بی سواده و گول تبلیغاتشو نخورن
مهشید جون من چندروز پیش دخترم رو بردم دکتر راضیه مشکی خیلی تعریفشو شنیده بودم منشی های فوق العاده بداخلاقی داشت که بزور جواب بیمار رو میدادن ولی خود دکتر خوش اخلاق بود گفت که دندون دخترم نیاز به عصب کشی داره بعد واسه یکماه بعد نوبت داد گفتم تا اون موقع که دندون بچه از بین میره گفت نه براش مسواک بزن چیزیش نمیشه اما من دیگه صبر نکردم بردمش دکتر بوذرجمهری برخلاف اون یکی منشی ها خیلی مودب و خوش برخورد بودن خود دکتر هم ویزیت کرد گفت باید زودتر عصب کشی بشه و یه نوبت نزدیک بهم دادن. کار دکتر خیلی خوب بود فقط تنها موردی که من باهاش مشکل داشتم این بود که دخترم میگفت دکتر درحین کار همزمان چندبار با موبایل صحبت کرده و دخترم استرس گرفته که مبادا بهش آسیب بزنه. بعد از اتمام کار هم یه عروسک باربی بهش دادن دفعه بعد هم یه آبمیوه گیری کوچولو قیمت عصب کشی و ترمیم یه دندون دیگه هم شد ٤٦٠. پرکردن هم ١٦٠ تومن اما یکی از دوستان همین تاپیک به من گفت که پسرش رو برده دکتر سالکی هم از کارش راضی بوده هم نرخش پایین تر از دکتر بوذزرجمهری بوده. ببخشید که متن طولانی شد
shiva پست ها : 4282عضویت:1390/1/8 1393/7/4 - 1:59 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] قیمتای مرکز لیزر کیانپارس کل صورت 180 هردوتا دست جلسه ای 650 هر دو پا 1میلیون و 50 زیربغل 300 ************ شیوا جان جسارتا قیمت زیر بغل این نیست تو مرکز لیزر من امروز مرحله پنجم لیزر موهای صورتم بود که با دکتر اشراقی انجام دادم ازشون پرسیدم هزینه زیر بغلو گفتن 170 تومن جلسه!برای هر دو زیر بغل بیکینی رو هم 300 تومن قیمت داد
2706