2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مژده به خانم های اهوازی گل فروش محصولات ارایشی و بهداشتی مارک ویکتوریا سکرت برای اولین بار در اهواز محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند،رایحه های بسیار خاص ،جذاب و ماندگار انواع میست (بادی اسپلش میشه گفت ولی اسپلش الکل بیشتری نسبت به اینها داره) انواع لوسیون بدن عطر شاین بدن تمام محصولات از تنوع زیاد برخوردار هستند. ویکتوریا سکرت برند امریکا است و محصولات ما نیز اورجینال است. محصولات ویکتوریا انتخاب خانم های شیک و خاص پسند هست. برای دیدن عکسها به ادرس اینستاگرام مراجعه کنید و یا در واتس اپ پیغام بدید دوستان شماره موبایل :٠٩٣٦٢٤٨٧٩٨٦ ای دی اینستاگرام : gallery_happy
2738
سلام بچه ها من یه فیش حج تمتع دارم برای فروش مال مامانمه بخاطر خرج ومخارج نامزدی و عقدم میخواد بفروشه..شدیدا به پولش نیاز داریم..اگر کسی خواست باهام تماس بگیره تخفیف میدم به مشتری واقعی.. ثبت نام مرداد 85 و اعزام از اهواز هست..حدود 2 3 سال دیگه اعزام میشه از آژانس قیمت گرفتم..اعزام امسال رو 20 22 قیمت دادن..من اینو 15 میدم.. 09378482788
2706