2737
2734
باشگاه کیمیا گلستان- کوی سعدی- خیابان شیرازغربی- تلفن 3341015 باشگاه کیمیا 2 کیانپارس- الهام غربی- فازدوم - تلفن 3338171 من چند سال پیش میرفتم باشگاه کیمیا عااالی بود ایروبیک پیشرفته با خانم کجباف خیلی وزن کم کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آدلا جان. استخر دانشگاه خیلی تمیزه. سونا خشک و بخار و جکوزی داره. آزاد هشت تومن هست بلیطش. روزهای یکشنبه و سه شنبه بعدازظهرها تا ساعت 6 و نیم سانس های آزادش هست. جمعه ها صبح هم تا ساعت 11 برا خانوما و سانس آزادشه
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
سلام بچههااا خوبین لطفا لطفا لطفا اگه روان پزشک خوب توی کیانپارس میشناسین که داروهای خوب و موثر تجویز کنه بهم معرفی کنید خیلیییی لازمم افسردگی بعد راسمان گرفتم رفتم روانشناس گفت باید روانپزشک واسم دارو تجویز بکنه؟ چون بچه ام کوچیکه فقط کیانپارس یا زیتون میتونم برم
نیلوفر جون خیلی ممنونم اطلاعات در مورد استخر چمران دادی فقط ادرسش دقیق کجاست تو خود دانشگاهست؟؟ ببخشید من اصلا نرفتم .. ساعتی 8تومنه یا ورودیشه؟؟؟
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
2706