2733
2734
سیما جون. من تعریف مهد هادی و هدی رو شنیدم. البته مسافر کوچولو هم برا بچه های کوچیکتر. امید مادر هم خوب بوده. کسی تجربه ای از این 3مهد داره؟
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
کسی بغضش رو قورت نمیدهCafeMom Tickers
کیان دخت جون شما خودتون چ ورزشی میکنید؟ من دنبال ی مشاوره ورزشی هستم ک ببینم برای رسیدن ب اهدافم چ ورزشی برم و کجا! کسی رو میشناسید ک تو این زمینه راهنماییم کنه؟
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
کسی بغضش رو قورت نمیدهCafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان عزیز به علت مهاجرت خیلی فوری آپارتمانم را میفروشم فروش فوری به علت مهاجرت یک واحد آپارتمان 120 متری واقع در کوروش خ 23 اقبال ( انتهای 20 متری مقیمی زاده) مجتمع گلدیس بلوک f طبقه 6 با کلیه امکانات رفاهی همراه با کولر دوتکه آک و پرده های نو شماره تماس 09166153448 09371498241 وکلی لوازم نو منزل
کیستم من ؟ کیستم من؟ چیستم من؟ قطره ای از باده های آسمان این جهان زندان و ما زندانیان حفره کن زندان و خود را وارهان
مامان کیانا من واقعا ازش نگرفتم .بله یه خانم سرایدار هست رفتی میتونی بپرسی ازش.
عزیز دلم صدای قلب کوچیکت رو شنیدم ...عزیزم بدون مامان عاشقته...پسر من این هفته متولد میشه خدایا کمکش کن صحیح و سالم پا به این دنیا بزاره.
2738
سلام منم موندم برم یوگا یا پیلاتس کدوم بهتره؟ یکی از خانما مشاور خوب میخواستن قبل از ازدواجم پیش دکتر امان الهی رفتم مشاور خانواده ان و عضو هییت علمی توی مرکز مشاوره دانشگاه جندی شاپور هستن کارشون عالی بود
سلام خانم گلا من دنبال یه باشگاه ورزشی خوب میگردم واسه لاغری ( زیتون یا کیانپارس) میخوام دستگاه زیاد داشته باشه و برم زیره نظره مربی بدنساز تعریف آویسا و مهرآسا و تارا رو شنیدم کسی تجربه ای داره?
2706