2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان آجی نمیدونستم تو هم مثل من غریبی! من زمستون اومدم اهواز حدود 4 ماهی میشه ولی ظاهرا زود تونستم عادت کنم راستی اسم کاربریت سخته! چی صدات کنم؟
آبی جان هر موقع هوس سرما کردی قدمتون روی چشم آذربایجانیها همین الان هم بری شبا حسابی میتونی سرما رو حس کنی!
عسل خانم سلام؛ بعد 10 سال هنوز عادت نکردین به اینجا؟؟؟ اینجوری که گفتین منم نگران شدم واسه خودم چون نمیدونم تا چند سال باید اهواز زندگی کنم. فکر میکنم اهواز از شهراییه که خیلی زود میشه باهاش انس گرفت. من که شبهاشو خیلی دوست دارم
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم
مونریس جان دکتر من فرح بخش بود خیلی ازش راضی بودم.من سزارین شدم.نصف شب بود 4صبح اومد بالا سرم.دستشم عالی بود.زمان عمل باهام صحبت میکرد که آروم باشم.دخترمم که به دنیا اومد کنارم گذاشتنش تا عمل تمام بشه.کلا خوب بود.تو بیمارستان هم خودش دو بار آمد بالا سرم.
2728
ماما رایا سلام. خیلی ممنونم. راستی دکتر فرح بخش خانم هستن؟ آخه منم دنبال یه متخصص زنان میگردم.البته دوستان لطف کردن و چند نفرو معرفی کردن
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم
مطبشون کجاست؟ تک تک ویزیت میکنن ؟
2738
عسل جان آتلیه تخصصی کودک تو اهواز به شکل حرفه ای متاسفانه نداریم.من خیلی دنبالش بودم چند جایی کار کودک انجام میدادن که من نپسندیدم.اما لقای داریوش نیک محمدی از استودیو شکلات کار عکس کودک انجام میده تو خونه خودتون با یه خانم میان از بچه عکس میگیرن.خوبیم اینه تو خونه هستی وتمام لوازم بچه پیشت هست میتونی راحت تر باشی.09168177006 اینم شماره تماسشون. خواستی تماس بگیر نمونه کاراشونو ببین البته تو نمایشگاه که برگذار شد بودن.
سونیتا جان ممنون از لطفتون منم نه دوستی دارم و نه هیچ آشنایی شغل همسرم هم جوریه که ساعت کاریش خیلی مشخص نیست گاهی تا ظهر و گاهی تا عصر خیلی هم اهل رفت و آمد نیست اینه که منم تنها موندم
عزیزم مطبش کیانپارس مجتمع ایران نگین طبقه 3 .حضوری نوبت میده.بار اول نوبت گرفتن سخته برای 2 ماه بعد نوبت میده.امااگر رفتی پیشش برای نوبتای بعدی راحت تر هستی.
متاسفانه تنها اشکالی که داره اینه که تنهایی ویزیت نمیکنه.اکثرا تو اهواز روال کارشون به این شکله.که خیلی بده.
ماما رایا خیلی ممنونم از راهنماییتون
2706