2733
2739
نه پاریس جان همیشه به شوخی میگفت من شوهرم اصلا حساس نیست به این چیزهای ساده.ناگفته نمونه من خودم هم میترسیدم گرفتارش بشم که حالا میبینم بلههههههه نشده حتی ی چرت هم بزنم.
عجب صبری خدا دارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ابی جان خوش امدی

پاریس جان اموزشگاه هنری فرشچیان سرزدی فلکه دوم هست؟؟؟

خانما زبانکده پرتو بهتره یا سخن؟؟ یا هما یا زبان امروز؟؟
تاریک ترین ساعت شب ،ساعت قبل از طلوع خورشید است. پائولو کوئیلو
2731
بچه ها بیاین هر مرکز خرید فرهنگی سرگرمی آموزشی خوب میشناسین بگین تا بقیه فیض ببرن
من تدریس خصوصی معلمی معرفی میکنم که خیلی منصفه و با توجه به توان مالیتون حق الزحمه میگیره و فقط به دختر خانمای ابتدایی و راهنمایی درس میده اما همیشه بیشتر از زمانش وقت میزاره ریاضیو با عشق درس میده
شماره تماس 09169177616 سمت فاز یک پاداد. خواهرم از ریاضی متنفر بود و سال اول دبیرستان فقط از ریاضی افتاد خیلی اصرار کردیم به این خانم که راضی شد بهش درس بده باورتون میشه فقط 20 جلسه رفت پیشش ریاضی 17 18 شد معلماش شاخ درآورده بودن آخرش هم رفت ریاضی.
یا علی بن موسی الرضا این روزا قلبم تندتر میزنه دارم به روزی نزدیک میشم که منو لایق معجزه بدونی.........خدایا شکرتhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=734597&PageNumber=1
آموزشگاه های آزاد موسقی

اهورا
چهار راه نادری -خیابان مسلم-جنوبی- پایینتر از کلیساپلاک 333
2223948

ماهوران
کیانپارس- خ 16 غربی -فاز 3 پلاک 69
3370223

رسناک
زیتون کارمندی-بین خ عباسی وجهانگیری -پ 4
4436198
4450838

چنگ
کیانپارس-بین خ1و2 شرقی و احد1
3388993

چکاوک
خیابان کوی 10عامری -پلاک 87
4471429

ویولا
خیابان سی متری قدس-نبش جهانیان- ساختمان صبا طبقه اول
2236186
همدم من یه قلب پاک و بیریاست
2738
سلام مامانای خونگرم و مهربون اهواز خومون

بچه ها من اینجا غریبم و با هیچ کس ارتباط ندارم یه دختر دارم که متولد اسفند 89 هستش و دنبال چندتا دوست پایه هستم که اونا هم سن نی نی شون به من بخوره اینجوری میتونیم بچه هامونو بهتر و در کنار هم بزرگ کنیم و اینکه بچه ها همبازی دارن و همدیگه رو میشناسن غریبی نمیکن اجتماعی میشن و تجربه خود ما هم بیشتر میشه

هر کی موافقه خبرشو بده تا یه تاپیک بزنم واسه خودمون و بیشتر با هم آشنا بشیم راستیی من سلطان منش هستم واسه کسایی که به مسافت هم فکر میکنم

پیشاپیش همتونو میبوسم
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

سنیما جون حوش اومدی

آبی خوش اومدی جریان نی نی سایت شما که خوبه من اوایل خبری میگفتم شوهرم میگفت از کجا میدونی میگفتم نی نی سایت و یه مدت مسخرم میکرد جلو همه میگفت خانمم از اینترنت فقط نی نی سایت بلده

حالا جالبیش اینه اومدم میبینم خودشونم عضو شدن و بعلهههههههههههههههههههههههههههه تو نی نی سایت میچرخه
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

سلام به همه
سونیتا جان منم تازه اومدم اهواز و کسیو اینجا ندارم ولی نی نی ندارم هنوز! خدا دخترت رو برات نگهداره من الان که تو غربتم کاملا دارم کمبود نی نی رو تو زندگیم حس میکنم آخه خیلی تنهاییم اینجا
قبل از اینکه بیام خوزستان خیلی تعریف مهربونی و خونگرمی مردم اینجا رو شنیده بودم و الان واقعا اینو حس میکنم و از این جهت خدا رو شکر میکنم که میون همچین مردم باصفایی هستم که باعث میشن تحمل دوری از خانواده راحت تر بشه راستی با گرماااااااای هوا چه میکنید؟!!!
از همگی بابت راهنماییهاتون ممنون
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم
2706