2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شیوا جون خانه بازی زیتون من2 جا میبرم پسرمو ستارگان خ شهید بندر بین زیبا و انوشه(زهره)پلاک36 فسقلی ها زیتون خ فاطمی بین زهره و زیبا پلاک41 از وقتی بردمش فسقلی ها دیگه هیچ جا رو قبول نداره
سلاممممممممممممممممم خواهشا بگین برا خرید پرده شیک برای نشیمن بجز خ اماممممممم کجا برم ؟ آدرس پلیز سرویس خواب شیک چی ؟ البته مبل قادریان وکیانپارس ومبل فروشیای زیتون رو رفتم دیدم
سلام مامانای گل اهوازی خوب هستید.ببخشید مزاحم میشم.یه دکتر زنان خوب که تر جیحا زن باشه بهم معرفی می کنید آخه قصد بارداری دارم چون ۳۴ سالمه خیلی می ترسم برا همین می خوام تحت نظر یه دکتر خوب باشم.خیلی از لطفتون ممنون.
گلی۲۳ پست ها : 83عضویت:1392/3/7 1393/10/7 - 9:35 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] دوستان میخوام لباس شویی بوش بخرم از مرکز شهر مغازه خاصی و نمیشناسید که معتبر باشه و خرید کرده باشی و راضی باشین +++++ بوش یه نمایندگی داره تو چهارراه زند.نزدیک خ ادهم....یکم بالاتر از بستنی کرامت! من رفتم نمایندگی کیانپارس برای خرید فرگاز....ولی 300 تومن گرونتر از نمایندگی چهارراه زند گفت قیمتشو با اینکه نمایندگی هستن و باید قیمتا یکی باشه!! ولی خوب ....شهر هرت که میگن همینجاس حالا شاید لباسشوییش تفاوت قیمت نداشت!شما برو ببین ضرر نمیکنی
پرناآنلاین پست ها : 5858عضویت:1390/2/7 1393/10/8 - 12:55 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] سلاممممممممممممممممم خواهشا بگین برا خرید پرده شیک برای نشیمن بجز خ اماممممممم کجا برم ؟ آدرس پلیز +++++++++ تازگیا گلستان شده بورس پرده!کلی پرده فروشی هست اونجا من از پرده فروشی سارینا 1 پرده گرفتم....کاراش ترک بود....خیلی راضی هستم
2706