2737
2734
تیامون جان حالا تلفنتو بده پلیز
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
کسی بغضش رو قورت نمیدهCafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا 28 من از فروشگاه دایان خرید میکنم کارترز داره. سمت گلستان هست. بین اقبال و نصرت. نزدیکای بیمارستان گلستان. کلا چیزای مارک و خوشگل داره و قیمت مناسب من بادی آستین بلند رو ازش 14500 و شلوار رو 16500 میگیرم. سرهمی هم داشت
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
2731
2738
دوستانی که دنبال دکتر پوست خوب میگردن من ی دکتر میشناسم عمومیه و 30 سال سابقه داره توی لیست پزشکای متخصص پوست اسمشو نوشتن من دو مورد رفتم پیشش عالی بودددددددد دکتر شیرین وزیری ...مجتمع شفا خیابان نادری .دقیقا روبه روی بازار پاکستانیها
عجب صبری خدا دارد.
سلام دوستان عزیز لطفا یک آرایشگاه برای کوتاه کردن موی دختر بچه به من معرفی کنید که کارش خوب باشه و قبمتش هم مناسب باشه برای معرفی به یک خانم که دوقولو داره میخوام متشکرم
کیستم من ؟ کیستم من؟ چیستم من؟ قطره ای از باده های آسمان این جهان زندان و ما زندانیان حفره کن زندان و خود را وارهان
مامان چیستای عزیز سلام این آرایشگاه با نی نی که گفتین مخصوص بچه هاس؟؟؟؟؟؟ دکور و وسایلش بچه گونه س؟؟؟ دخترم زیر یکساله دنبال جاییم هم تمیز باشه و هم بچه گونه مهم تر اینکه حوصله داشته باشبن با بچه قیمتش چطور بود؟؟؟
2706