2733
2739
آموزشگاه خیاطی هنر با مدیریت خانم نقدی آدرس :24 متری باغ معین خیابان عطاری کوچه خردمند پلاک 63/1 تلفن : 2226834 امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستانی که دنبال فریاد هستن شمارش 09163030717 تو آرایشگاه آناهید کار میکنه فریاد به همین شماره زنگ بزنید آرایشگاهش بسیار شلوغه و حتمن معطل میشید ولی قدیمی ترین و باتجربه ترین توی اهوازه... من یه خانمی رو هم میشناسم که تو خونه کار میکنه ...رفته تهران دوره تتو دیده... اگه کسی خاست شمارشو خصوصی می زارم براش...
مامان چیستا من کار هیچچچچچ کس رو به اندازه خانم میرخشتی تو کوتاهی قبول ندارم کارش حرف نداره... آرایشگاه سوگل خیابون اسفند شرقی شمارش3338658 3368798 الان خارج از کشوره ولی تا دوهفته دیگه می یاد...خودمم منتظرم بیاد دوباره برم کوتاه کنم پیشش
2738
ملورین جان بسسسسلامتی مبارک باشه قدم کیاراد عزیز... مطمئنی می خای به این زودی ختنه اش کنی؟ دکترا میگن بهتره از یرقان کااااملا مطمئن بشین بعد ختنه کنید اگه دیگه هیچ نشانه ای از زردی نداره اقدام کن من بامداد رو در 42 روزگی ختنه کردم من پیش خانم دکتر پروین محمدی که جراح عمومی است و دوستمون هم هست ختنه کردم. بیمارستان آریا بستریش کرد و خیلی تمیز و عالی کار کرد اما تو دکترای اطفال الان دکتر ورمزیار و دکتر زندوکیلی کار ختنه شون خیلی معروف و تمیزه... بازهم پرس و جو کن دوستم انشالله که به سلامتی انجام بشه...
پسرمو ورمزیار ختنه کرد همه چی خوب بود ولی بنظرم نامتقارنه و انگار گوشت اضافه دورش رو گرفته. ببر جایی که لیزر میکنن مث دکتر حاتمی یا پیش یه جراح ببر اصلا با روش حلقه ختنه نکن که تمیز در نمیاد
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
مامان چیستا خواهر من موهاش کاملا لخت و صافه.چند روز پیش رفتیم عروس سرا موهاشو کوتاه کرد پیش فرنگیس خانم.خیلی عالی شد موهاش.واقعا کارش عالی بود.توی انتخاب مدل هم خیلی همفکری و همکاری میکنه با مشتری هاش و با حوصله ست.
به من باشه . . . دلم میخواد،همیشه پیشِ من باشی [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2706