2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
آرلاجون عطاری مرتضی علی قدیمی ترین ومیتونم بگم تواهوازبهترین عطاریه به هرکس معرفی کردم همین نظروداره ادرسش بین کاوه وطالقانی. خ خوانساری(شرمنده اسم کوچشودقی نمیدونم)بپرسی بهت میگن
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
سلام بچهها منم اهوازم یه لباس ایتالیایی مجلسی دارم که الان قیمتش تو بازار ۶۰۰ توملن هست میتونم ادرس بدم برید ببینید فقط برا عروسی داداشم یکبار پوشیدم میخوام بفروشم پارچش ابریشمه و روش کا شده هست و دولایه خیلی شیک و خاصه نصف قیمت میدمش یه االکلنگ ماهی سقفدار هم دارم نو برا پسرم کادو تولد اوردن در حالی که خودش یکی داشت اونم میفروشم و یک تاب بارفیکسی نو اینا اصلا استفاده نشده هرچی قسمتشون تو بازاره من کمتر میدم چون جا نذارم براشون اینم شمازه تماسم 09357393689
ساراجان عزیزم لطف کنیدتوضیحاتتونوهمراه عکس تولینک زیربزارید لطفاسایزلباستونم بزارید بازارچه اهوازیای گل http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=865262&PageNumber=4
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
2706