2410
2553
دوستانی که در امرخیر کمک به فقرا دوست داشتن همکاری کنن بگم شروع به تهیه یه سری مواد غذایی کردیم برای چندتا خانواده به شددددت بی بضاعت اگر کسی میخاد کمک کنه بگه تا من شماره ام رو بدم بهش... هم در جمع کردن پول هم در خرید کردن و هم در توزیع می تونید شرکت و نظارت داشته باشید...
سانیا دوست من رفت مطب یک متخصص پوست که خود دکتره مرد بود ولی کارای لیزر خانمارو ،خانمش انجام میداد.البته ایشونم پزشک هستن.عمومی.
به من باشه . . . دلم میخواد،همیشه پیشِ من باشی [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شیوا جون عزیزم،من دوست دارم همکاری داشته باشم. درمورد سیف سیت: چند روز پیش یه سرچ زدم تو اینترنت درمورد صندلی ماشین،تو این قیمت صندلی ماشین هم گیر میاد.به نظر من 99تومن برای سیف سیت خیلی زیاده.چون فقط صندلی رو میاره بالا.و محافظت انجام نمیده.
2720
Rezyجون یکی از آشناهام دو جلسه پیش خانم ولدان رفت.روانشناس هستن.اون دو جلسه خیلی بهش کمک کرد ولی دیگه ادامه نداد.خیلی وقتها همین که بری با یکی حرف بزنی خیلی تو روحیه ت تاثیر میذاره. اگه خواستی شماره ش رو برات میذارم. خانم دکتر بهداروندی رو هم میشناسم.دکترای روانشناسی داره.البته تازه رفته آمریکا.تابستونا میره اونجا.مهر برمیگرده.ایشون هم خیلی وارد هستن.
آبگینه جون آموزشگاه هنرروش مولرکارمیکنه البته اگه واسه دوره نازکدوزبخوای بری نمیدونم چون فنی وحرفه ای براساس گرلاوین هستش ولی بقیه دوره هارومولرکارمیکنه آددرشم-24متری(آزادگان)نزدیک بیمارستان امام هستش شرمنده دقیقترآدرسشونمیدونم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
آوا جان شنیده بودم ک کار مرکز لیزر زیاد جالب نیست...شما تجربه ای از اونجا داری؟ رازگل جان اتفاقا آرایشگری خانم دکتر تقویان دو معرفی کرد ولی مطمین نیستم ب کارش...اونم دکتره؟ بانوی مهر اسم و آدرس دکتره ؟دوستتون کجاشو لیزر کرده؟
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
کسی بغضش رو قورت نمیدهCafeMom Tickers
سانیا جون اسم خود خانم دکتره شالبافان هستش.من قبلا خودم میرفتم پیشش.ولی نه برای لیزر.دوستم بالای لب و زیر بغل رو لیزر کرد. فلکه جوادالئمه .مجمع جوادالئمه .طبقه 3 هستن.
به من باشه . . . دلم میخواد،همیشه پیشِ من باشی [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2714
سلام تروخدا کمک کنیییییییییییییییییییییییید. من امروز رفتم مطب دکتر موری.... اول بهم قرص ول من داد......نه ول وومن!!!! الان هرچی سرچ میکنم میگن فقط ماله مرداست قرص ول من.......... دوم اینکه من قصد جلوگیری از بارداری ندارم........اما بهم قرص مدروکسی داد....هرچی سرچ میکنم کسی نبوده با این قرص باردار شده باشه ...یا کمکی بهش کرده باشه..... من پری هام نامنظم بود..........خانوم دکتر حتی تاریخ پریود هامم نپرسید...فقط بهش گفتم عقب میندازم.....:(((( خیلی ناراحتم.... تروخدا هرکسی تجربشو یا راهنماییشو واسم بنویسه....... فکر کنم خانوم فرح بخش بهتره کارش..........اما اخه کلی هزینه کردم :(((((( فرح بخش چندوقته نوبت میده و کیا هست؟؟
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
2706