2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی سوین جون آره حق با شماست من م از طریقه سونو انجام دادنش و اینکه همه مریض ها رو با هم میبینه بدم میاد برا همین در به در دنبال دکتری میگردم که بر بیمارش وقت بذاره
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
2731
2738
***( کیک و دسر خانگی بانو )**** انواع سفارشات کیک تولد و مجلسی با پوشش فوندانت،خامه و دسرهای مدرن و ژرنالی با تم دلخواه شما پذیرفته میشود. این اطمینان به شما داده میشود که کلیه شیرینی و دسرها از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید میشوند. **** قبول سفارشات برای بهترین لحظه های شما با بهترین طعم****** ***جهت بازدید از نمونه کارها از وبلاگ مادیدن فرمایید. *** شماره تماس: 09360064475--01965081495 آدرس وبلاگ: shashzadbanoo.blogfa.com مدیریت : نوری
سلام به همه خانمای خوشتیپ اهوازی..همشهریای گلم جونم براتون بگه که من یه فروشگاه اینترنتی لباس بچه دارم اکثرن مارک h&m و چند تایی هم مارک c&a مارک h&m که یه برند سوئدی هستش و معرف حضور همه هست و امتحان خودش رو هم پس داده و نیازی به معرفی نداره مارک c&a هم یه برند آلمانی و کمتر شناخته شدس که واقعن کیفیت بالایی داره و جنس لباساش فوق العادس.. اگرهم مایل بودید میتونید تشریف بیارید و لباسهارو از نزدیک ببینید.. آدرس کلوب:http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=28744&ChatDate=12-3-1393 آدرس سایت:www.shazdekocholo.ir شماره تماس: 09374755966
2706