2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها من یه تعداد از لباسای پسرم که دیگه نمیپوششون رو لازم ندارم و میخوام ببخشم به کسی. بیشراشون نو هستن شاید یه ار یا دو بار پوشیده کسی رو نمیشناسید که بهش ببخشم؟ البته بیشترشون زمستونی هستن اونروزداشتم کمد لباساشو مرتب میکردم اینارو کنار گذاشتم تا بدم به کسی. آخه چون الان هم تابستونه روم نمیشه لباس زمستونی بدم بخ کسی ولی از طرفی هم اسباب کشی دارم و میخوام وسایل اضافه ام رو ببخشم که بارم سبک تر بشه ممنون میشم راهنماییم کنید
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
2738
دوستای گلم من برای دکتر زنان دکتر فرح بخش رو پیشنهاد میکنم.خیلی خیلی این خانم گله.من عاشقشم و واقعا به ادم ارامش میده خیلی هم شوخه.مثلا روز اول که رفتم پیشش گفتم میخام واسه بارداری اقدام کنم گفت خب برو اقدام کن ما چه کارت داریم واسه اقدام باید بری خونتون نه اینجا
سلام مامان دو پسر برای بخشیدن لباس موسسه 14 معصوم هست کیانپارسه ( البته من اینو تو همین تاپیک دیدم ، لباسای اضافه دخترمو به یه آشنا میدم که افراد نیازمند رو میشناسه و خودش به دستشون میرسونه )
عزیزم ای کاش نبودنت را با خود برده بودی . . . .
منم فرحبخش دکترم بودخییییییییییییییلی دوسش دارم یکم بیخیالهوممکنه نگرانتون کنه ولی کارش درسته اماطبق تحقیقاتم ونظراطرافیانم کاردکترای زیرهم کمترازفرحبخش نیست 1-معصومه دهقان(واسه نازایی عالی بود) 2-رزاامیرپور 2-دکترباور(منوایشون بدنیااورد) 3-دکترنیکبخت 4-دکتربراتی 5-دکترموری 6-دکترایلخاص 7-دکترپورمطرود 8-دکترداوودآبادی(سزارین عالی بود) یادم بیادبازم میگم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
مامان دو پسر زنگ زدی به خانم شطی؟ من میشناسم آدمای محتاج رو... میخای شمارمو بت بدم باهم هماهنگ کنیم؟ یه مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست میشناسم که فقط مال پسرهاس. قبلنا براشون نوشت افزار خریدم خودم ... سونوگرافی خانم منم دکتر فرزانه دیده بان رو تایید میکنم نوبت دهیش هم شنبه اول وقت صبح برای کل هفته نوبت میده!!!!!!!
2706