2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من بعدازیه غیبت چندروزه اومدم هرکس میتونه تایپک بزنه ممنون میشم خودم بخاطرپرنیانمیتونم چون ممکنه چندروزوقت نکنم بیام وشرمنده بشم دوستون دارم فعلابای
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
2728
2738
سلام خانومای گل یه بار یه سوالی کردم هیچکس جوابی بهم نداد! اما اینبار خواهشا اگه اطلاع دارین راهنماییم کنید. می خوام روکش مبلامو عوض کنم.جایی که کارش تمیز باشه سراغ دارین؟ و حدودای قیمت!!! من کار ضرغامی تو کیان اباد و شنیدم خوبه!درسته؟
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
***( کیک و دسر خانگی بانو )**** انواع سفارشات کیک تولد و مجلسی با پوشش فوندانت،خامه و دسرهای مدرن و ژرنالی با تم دلخواه شما پذیرفته میشود. این اطمینان به شما داده میشود که کلیه شیرینی و دسرها از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید میشوند. **** قبول سفارشات برای بهترین لحظه های شما با بهترین طعم****** ***جهت بازدید از نمونه کارها از وبلاگ مادیدن فرمایید. *** شماره تماس: 09360064475--01965081495 آدرس وبلاگ: shashzadbanoo.blogfa.com مدیریت : نوری http://www.pic.yphc.ir/upload_image/thumb/7a1a850b16c39a1b677f82025d71f7f0.jpg
فرزانه جان من یک تعمیرکار مبل می شناسم به اسم مهدی سمت کمپلو شمارش09166150616 آقای عابدی من پارسال مبلامو دادم بهش تعمیر کرد کارش تمیز و خوب بود... ولی پارچه عوض نکردم زنگ بزن بپرس.میدونم از اون قدیمیاس تو اهواز....
فرزانه مامان کیان من یکی رو میشناسم توی یوسفی. مبلای خونه ی پدرمو دادیم پارچشونو عوض کرد. کارش عاااالی بود. انگار مبلا رو عوض کرده بودیم. 1 سال و نیم پیش هزینش با پارچه 500 تومن شد.
خدایا عزیزانم را سلامت بدار.
2706