2733
2739
خانمای عزیز اهوازی غیر از آرایشگاه عروسک و دوسه موردی که دوستان معرفی کردن جایی رو سراغ دارید که باقیمت مناسب هم شنیون و هم میکاپ خوب انجام بدن فقط دو هفته فرصت دارم
زندگی یعنی تکاپو ، زندگی یعنی هیاهو ، زندگی یعنی شب نو ، روز نو ، اندیشه ای نو ......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام دوستان خوبین ؟ یه آرایشگاه خوب میخوام برای کوتاهی مو هم دست سبک و خوب باشه هم کارکوتاهیش عالی باشه به غیر از نورا جای دیگه ای رو میشناسید که کارش خوب باشه ؟؟؟ قیمت کوتاهی رو هم بگید متشششششششششششکر
██████ کیا میخوان روی ایمان و معرفتمون کار کنیم؟ ██████ بیاین همسفر راه بندگی باشیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1063114&PageNumber=1
راستی یه سوال ... بیکینی چیه ؟؟ بیکینی میدونم چیه ولی معنیشو توی موزدایی یا اپیلاسیون نمیدونم
██████ کیا میخوان روی ایمان و معرفتمون کار کنیم؟ ██████ بیاین همسفر راه بندگی باشیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1063114&PageNumber=1
2738
سیده جون بیکینی خط مایوبدن رومیگن بچه ها یه کرم هست بی حس میکنه واسه اپیلاسیون شرمنده اسمشونمیدونم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
من پارسا فر عمل کردم اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااا راضی نیستم با اینکه بینیم جون میداد واسه یه عمل جانانه... استخونی و غضروفی بود خیلی بدهههههههه این پارسافر فقط زبون میریزه اهههههه
sharlot جان عزیزم قرار بود برام عکس بفرستی خانمی من برا عید رفتم جشنواره کوتاهیش خوبه اما 30 تومن گرفت برای بینی های استخونی و غضروفی قاضی پور هم خوبه اما نه برای بینی های گوشتی آستیاژ جان لطفا اگه اسم کرمه رو یافتی بهم بگو خیلی لازم دارم
سلام دوستان بیکینی به همون قسمت ممنوعه میگن. اسمه اون کرمی هم که جهت سرشدن موضعی استفاده میشه هم (املا ) و هم (لیدوکایین) هست که باید 15 دقیقه روی پوست بمونه. در ضمن من یه توصیه جانانه برای همه کسانی که میخوان اپیلاسیون انجام بدهند دارم، ببینید عزیزان شما اگه تا آخره عمرتونم برین اپیلاسیون بازم موهای زائدتون در میاد و البته اکثرا هم به صورت زیر پوستی که خوشایند نیست، اگه یه حساب سر انگشتی کنید متوجه میشید که لیزر کردن هم به صرفه تر هست هم اینکه واقعا اگه اپراتر لبزرتون کارشو درست انجام بده واقعا موها دیگه در نمیان. من که برای ناحیه بیکینی لیزر انجام دادم که الان بعد از 3 سال و زایمان و... باز هم موهای این قسمت از بدنم در نمی یاد. البته جلسات تکمیلی هم که سالی 1 بار هستش رو هم میرم. موفق باشید...
تازه از وقتی مادر شدم، احساساته مادرمو درک میکنم.
بیشتر از همیشه دوست دارم فرشته مهربونم
2706