2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.کسی اینجا از کار دکتر دندونپزشک بنام ممبینی خبر داره؟ بیمه خواهرم .بانک تجارت با اون قرارداد دارن فقط. نیخواستم مطمین شم کارش خوبه وگرنه بره جای دیگه.
بابک زندگیمه.خدایا سپاسگزارم که به من زندگی دوباره دادی.
2728
دکتر جانگران نژاد دکتر خوبیه ولی هیچ توضیحی به بیمار نمیده.من خیلی بدم میاد برم پیش دکتر بیام بیرون از وضعییت خودم هیچی متوجه نشده باشم.سوال هم بپرسی باز هم جواب نمیده.فقط کار خودشو میکنه و بیمار هم هیچ توضیحی نمیده.من چند بار رفتم پیشش ولی دیگه نرفتم به خاطر این اخلاقش.
به من باشه . . . دلم میخواد،همیشه پیشِ من باشی [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
نی نی گل'دکتر میترا جلالی 'من بارداری پیش اون میرفتم و راضی بودم 'با همسرت برو داخل ' همه سوالات رو هم جواب میده و خیلی مهربونه
آیتا جون عزیز مامان یهووووووووو دنیا اومد مامانشو غافلگیر کرد .خداجون شکرت
بانوی مهر لطفا درخواست دوستیمو قبول کن... آخه منم میخوام بینیمو عمل کنم و ساکن اهوازم اما چون از کار دکترای اهواز مطمئن نبودم میخواستم برم تهران...اما با اطلاعاتی که شما دادین و تعریفی که از عملای موفق و زیبای دوستات کردی تحریک شدم که همینجا به عمل با دکتر سرافراز فکر کنم که مسلما کم دردسر تر از رفت و آمد به تهران هستش ولی میخوام قبلش مطمئن شم که تصمیمم درسته
ناد برای مایو برو فروشگاه لوازم ورزشی آقایی.نادریه.کلا لباسای ورزشیش خیلی خوبن و تنوع زیادی داره.پیشنهاد میکنم حتما بری.من قبلا چندتا مایو گرفتم از اونجا.فروشنده خانمم داره برای خانوما.
rezy جان به نظر من عمل کردن توی شهر دیگه خیلی سخته.چون باید هر ماه بری پیش دکترت.از طرفی تا اونجایی که من میدونم وقتی بینیتو عمل میکنی نباید خیلی مسافت های طولانی طی کنی.اینجوری علاوه بر هزینه عمل باید کلی هم بابت رفت و آمدت هزینه کنی.و ممکنه روی بینیت هم تاثیر بدی بذاره این رفت و آمدا.یه مشکل دیگه هم اینه که اگر خدایی نکرده یه وقت واسه بینیت موردی پیش بیاد اگه دکترت تو شهر خودت باشه یا نزدیک باشه خیلی راحت میتونی سریع بری پیشش.ولی اگه راه دور باشه خیلی مشکل میشه اگه بخوای توی همچین مواقع ضروری بری پیش دکترت.توی اهوازم دکترای خوب هست.و مهمتر از همه تجربه پزشکه در زمینه زیبایی.
ستاره گمشده همون دکتر ممبینی که خ 5 غربی مجتمع فارابی هست؟ از من به شما توصیه اکید پیشش نرید من یه دندون پیشش عصب کشی مجدد کردم بعد از یک هفته دیواره دندونم ترک طولی برداشت و مجبور شدم اون و بکشم بعد که پیش دکتر اردشیر رنجبری رفتم بهم گفت باید دندونت رو بررسی میکرد و بهت میگفت که ارزش داره واسش هزینه کنی یا نه ! که ایشون متاسفانه کلامی در این رابطه صحبتی نکرد ببخشید طوووووووولانی شد
زندگی یعنی تکاپو ، زندگی یعنی هیاهو ، زندگی یعنی شب نو ، روز نو ، اندیشه ای نو ......
2706