2737
2739
بهترین راه کنترل استرس انجام " یوگا " و " ریلکسیشن " و " انس بیشتر با خداست" اینارو انجام بده حالت خیلی بهتر میشه
زندگی یعنی تکاپو ، زندگی یعنی هیاهو ، زندگی یعنی شب نو ، روز نو ، اندیشه ای نو ......
خانوما از این بچه های بی سرپرست میشه به فرزندی بدن به کسی ؟؟ آیا به کسی که یه بچه داره و دیگه بچه دار نمیشه آیا بچه میدن؟ من استطاعت مالی دارم و از نظر اجتماعی هم شغل من و هم همسرم خوب هست و میخوام بچه دیگه ای هم داشته باشم حتما.ممنون میشم جوابمو بدین
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکو جان برا چه ساعتها و چه روزایی میخای؟ یکی از همکارام پرستار داره شاید وقتای خالیش بیاد برا شما. خیلی خانم خوب و با تجربه ایه و بچه ها دوسش دارن و جوون هست
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
2731
بچه ها یه دکتر زنان خوب بهم معرفی میکنید که هم خوش مسیر باشه هم خلوت هم اینکه بتونم با شوهرم برم داخل.ترجیحا زیتون یا کیان پارس باشه.دکتر موری چجوره؟اجازه میده شوهرمم بام بیاد داخل؟مطبش شلوغه؟

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

2738
سلام خانما برای لیزیک چشم تو اهواز دکتری رو میشناسید ؟ اخه دیدم بیشتریا برای عمل میرن تهران یا اصفهان دکتر خوب نداریم ایا؟
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
ستی جان بنا به دلایلی اینجا توضیحی نمیدم اگر خواستی درخواست دوستی بده تا بطور خصوصی بهت بگم به چه صورت میتوی با یکی از مراکز کودکان بی سر پرست همکاری افتخاری کنی
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
دختر باران دکتر رضا امانی هم استادیار دانشگاه و دکتر تغذیه هستن نه کارشناس.ایشونم هم سطح دکتر کاراندیش هستن از لحاظ علمی.ولی خب به گفته شاگرداشون دکتر امانی بداخلاق هستن ولی دکتر کاراندیش نه.بهترن از نظر اخلاق.
به من باشه . . . دلم میخواد،همیشه پیشِ من باشی [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2706