2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آستیاژ جان حتما عکس ها رو تو قطع مناسب آلبوم مثلا شونزده در بیست و یک ، یا بیست در بیست و پنج چاپ کن ، و اگه دوست داشتی یه دونه رو هم شاسی بزن ، که اتاقش از الان شلوغ نشه ، همه رو شاسی بزنی هم دیوار زود پر میشه هم نگهداری شون سخت میشه و عمرشون کوتاه
2728
سلام به همه چند وقت پیش یه قالیشویی خوب معرفی کرده بودید اگه امکانش هست دوباره بگید فراموشش کردم و نیاز داریم الان ممنونم
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

2738
سلام دوستان کسی یه پسرخوب وپاک جنوبی سراغ نداره که قصد ازدواج داشته باشه ودنبال دختر خوب بگرده واسه یه دخترخانوم خیلی خوب وپاک میخوام که تا الان قسمتش نشده اونقدرخوب وخانومه که حیفه تنهابمونه خانوما اگه کسی رو سراغ دارید ثواب داره معرفی کنید یا اگه کسی رومیشناسیدکه واسطه ازدواج میشه ممنون میشم بهم معرفی کنید
عشق من همسرو پسرم
آتلیه جمیلی یکیش کیانپارس-خ پهلوان غربی-نزدیک چراغ راهنما اسمش شاد-دومین شعبه زیتون پازل بازارمرو-پاساژآرین-راهرودوم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
دوستان شوهر من مشکل روده داره. توی اهواز فقط کار سیدجلال هاشمی رو قبول داره و چند سال پیش رفت پیشش ویزیت شد و درمان شد. الان دوباره احتیاج به ویزیت داره اما گمونم نوبت دهی دکتر جلالی خیلی سخته. مطمئنم باید کولونوسکپی بده و تا دکتر هاشمی بهش نگه اینکارو نمیکنه. فکر کنم مطب دکتر هاشمی رفته کیانپارس. کسی شماره یا آدرسشو داره؟ میدونید سیستم نوبت دهیش جدیدا چجوری شده؟
2706