2737
2734
جودی ابوت من چند ساله واسه ابرو پیش یه نفر میرم یه بار رفتم پیش ملودی ابروهامو خیلی باریک کرد و دو تا ابروم مثل هم نبودن.دیگه رفتم پیش آرایشگر خودم.
دخترم،تارای من تمام زیبایی های دنیا رو تو چشمای تو دیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ریحانه خانم ممنون منم همیشه پیش یه آرایشگر میرم که مدتیه در دسترسم نیست. رفتم پیش یه آرایشگاه دیگه که زد داغون کرد ابروهامو.... حیف دوست ندارم اسمش بگم وگرنه .... آخه من ابروهای خیلی پری دارم، کاملا دو مدل و باریک برشون داشت. فعلا خرگوشک گرفتم از عطاری میزنم شاید زود در بیان ولی تا آخر این هفته مجبورم برم آرایشگاه.
Live for ourselves not for showing that to others
دوستای خوب اهوازی من نیاز به پرستار برای پسرم دارم لطفا اگه کسی شرایطشو داره یا کسی رو میشناسید لطفا به من معرفی کنید یه خانوم مهربان جهت نگهداری یه پسر 6 ساله که نصف روزو میره مدرسه و کارهای سبک خونه ادرس کیانپارس تا یک ماه دیگه می خوامش ممنون میشم معرفی کنید
2738
دوستای خوب اهوازی من نیاز به پرستار برای پسرم دارم لطفا اگه کسی شرایطشو داره یا کسی رو میشناسید لطفا به من معرفی کنید یه خانوم مهربان جهت نگهداری یه پسر 6 ساله که نصف روزو میره مدرسه و کارهای سبک خونه ادرس کیانپارس تا یک ماه دیگه می خوامش ممنون میشم معرفی کنید
جودی ابوت جون منم ابروای پری دارم...وفتی پیش ملودی رفتم اولش کلی غر زد ک ابروای خوبی نداری...قرار شد ترمبمی برداره ولی پا شدم دیدم باریکو نامتقارنشون کرده...دیگه هم پیشش نمیرم.... برو پیش هجران
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
کسی بغضش رو قورت نمیدهCafeMom Tickers
برای پرستار خوب می تونید به انجمن خیریه 14 معصوم پر کنید و تمام شرایطتونو بنویسید. دقیقا همون چیزی که مد نظرتونه را میفرستن براتون. خانواده ی من تجربیاتی خوبی در زمینه پرستار کودک و کارگر از این خیریه دارن.
خدایا عزیزانم را سلامت بدار.
آستیاژ جان ، من خودم عکس روی کیک رو ندادم جایی چاپ ، اما یه بار گمونم تو مامی سایت یکی از بچه های اهوازی اگه اشتباه نکنم داده بود قنادی نیاوران که تو زیتون هست براش چاپ کرده بودن . و خودش روی کیک خودپزش ! استفاده کرده بود و خیلی راضی بود اگه نزدیکته یه سوالی بکن شاید انجام بدن
2706