2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی از دبستان آزاده وفرزام قلم خبر داره چطورن خوبن ................فقط درمورد این دومدرسه اطلاعات میخوام ...لطفا نیاین بگین مثلا شایستگان خوبه ...من در مورد این دوتا اطلاعات میخوام
2731
تاتو کار خوب تظمینی ..............بجز خانم فریاد کیو سراغ دارین ...........میخوام بتونه رنگ وتغییر بده .......کلا پوستم مقاوم شده .....کسی از کلینیک سروش خبر داره شنیدم کار ابروانجام میدن.
کلاس رقص برا بچه ها کیانپارس میخوام پیام خصوصی بدین بدم مرسی از لطفتون
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
2738
نانا سالن المهدی توی خیابون 14 پاداد خوبه.گلبرگم خوبه.یکی هم خیابون 11 هست نمیدونم اسمش چیه.یکی هم بلوار جواد الئمه روبه رو فلکه هست.خودت برو سر بزن بپرس هر کدوم بهتر بود برو .
ولی میون همهی اینا المهدی به نظر من بهتره چون سالنش بزرگه و هوا خوب تهویه میشه.برای هر رشته ای سالن مجزا داره و چون دولتی هستش قیمتاش هم نسبت به بقیه باشگاه ها مناسب تره.
به من باشه . . . دلم میخواد،همیشه پیشِ من باشی [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2706