2733
2734
جواب منم بدید پلیز؛ پرسیده بودم چند سایز ماهیتابه چ مارک؛ چ جنس و از کجا بگیرم؛ آخه همه جنسا تقلبی شدن!‏ ی سرامیک گرفتم غذا وحشتناک میچسبید بهش؛ تفلون هم ک عمری نداره؛ چدن هم ک باز روکش تفلون داره؛ چیکار کنم کدبانوا؟
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
کسی بغضش رو قورت نمیدهCafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساینا جان من با کلی تحقیق مارک ارشیا رو گرفتم چدن اصل باید آهن ربا بهش بچسبه اینا هیچ کدوم چدن اصل نیستند اما من الحمدلله مارک ارشیا را سرویس کاملش رو دو سال پیش گرفتم خیلییییییییییییییییییییی راضی ام سمت بازار کاوه فکر می کنم خیابان حافظ باشه خلاصه همون هول و هوش بگردی پیداش می کنی نمایندگی اش اونجاست مغازه ی خیلی بزرگیه فقط ظروف چدن داره من پشیمون شدم چرا پایه ی جا قابلمه ایش رو نگرفتم الان جا دادن قابلمه ها توی کابینت خیلی برام سخته هم موقع پختن خوبن هم برای شستن یه ماهی تابه کم گرفته بودم اومدم از جایی خریدم فکر کردم همه ی مارک های چدن یه طورند باور نمی کنی یه تخم مرغ توش سرخ می کنم می چسبه برای چدن مارک ارشیا عالیه .
2731
مرسی سیندرلا کدبانو جون؛ حالا آهنربا ب سرویس شما میچسبه؟
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
نانا جون مرسی؛ شنیده بودم کف سرامیک خوبه ولی اینیکه خریدم خوب نبود؛ از اهواز خریدی ؟ کجا؟
دنیای مجازی اون بیرونه،،
که همه تو قیافن،

دنیای واقعی اینجاست،
همه بی ریا خاکی،
کسی زخماشو نمی پوشونه،
کسی اشکاشو پاک نمی کنه..
البت خواهرم هم یک سالی هست سرامیک خریده خیلی راضیه شاید مال شما اصل نبوده
من از یه مغازه کوچیک تو سیمتری خریدم ولی مثل همین سرویس رو توی پاساژی که پشت پاساژ رضوان هست دیدم
2740
شایلی جان تو فرهنگشهر نزدیک خونه مامانم اینا یه دکتر هست که پول ویزیت رو میدی یه برگ هم از دفترچه ات میکنه وبهت گواهی می ده. من هروقت خیلی استعلاجی لازم باشم اینکارو میکنم! خخخخ
سلام خانومای خونه دار و کدبانو. میشه یه راه حل بدید؟
یه شیشه شیر طلقی خریدم ولی روی درش برچسب شبنم بوده .کندمش ولی نصفش مونده پاک نمیشه!! چکار کنم پاک شه؟ داخل آبجوش گذاشتم تاثیری نداشت اصلا. راه حلی که امتحان کرده باشین بلدین؟
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
2706