2726

سلام به دوستای گل هم استانیم

ونوس62 جون بهترین دکتر غدد خوزستان دکتر قادریان هستش و دکتر جهانشاهی.قادریان فوق تخصص هستش. من حدودا 5 ساله که میرم پیش دکتر قادریان. تشخیص ودرمانش حرف نداره

یه بار هم رفتم پیش جهانشاهی که همون داروهای قادریان رو برام تجویز کرد

هر هفته یکشنبه ها تو درمانگاه غدد بیمارستان امام بیمار می بینه. که البته یا باید پرونده پیشش داشته باشی یا یه دکتر دیگه معرفی نامه بهت داده باشه. مریض جدید تو بیمارستان نمی بینه

فکر کنم حدود یکساله که تو کیانپارس هم مطب زده. من شماره شو ندارم

4شنبه و 5شنبه آخر هر هفته هم تو مطب دزفولش بیمار می بینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی غزل جون....من میخواستم فقط جواب آزمایشم نشونش بدم....
چون پرولاکتینم یه کوچولو بالا هست ...دکتر زنان گفت مشکلی نداری و بهت قرص نمیدم و واسه بارداری مشکلی پیش نمیاد...میخواستم ببینم نظر دکتر غدد هم همینه..یا نه...
خدا یا شکرت...
سلام به همه
گلستان مرسی از خوش آمد گویی!
عروسک حوالی کوروش
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم
بچه ها منم اینجا غریبم 2ساله اومدم اهواز .اوایل متنفر بودم ولی بعد از 1سال کم کم عادت کردم و خوشم اومد از اهواز دیگه داشتم افسردگی میگرفتم.

.البته فقط 1نفر اینجا داشتیم از فامیلای شوهرم که اونم تا 1ماه دیگه از اهواز میرن
آیتا جون عزیز مامان یهووووووووو دنیا اومد مامانشو غافلگیر کرد .خداجون شکرت
2706