2703
2553
واسه چی خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
عزیزم خوردنش که خیلی فایده داره به نسبت بقیه روغنا کمتر جذب میشه. برای جوانی پوست هم خوبه.
برای جلوگیری از ترک شکم دوران بارداری هم عالیه. این دلایل من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من قبلا دیدم دلی جدیدا نه منم شنیدم جیلی خاصیت داره ولی از بوش خوشم نمیاد
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
2714
مرجان بعنی دست سازه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان . اگر کسی روغن نارگیل خوراکی اصل با قیمت مناسب میخواد با من تماس بگیره. میتونم خیلی سریع ارسال کنم. من جنوب هستم . و اینجا از این چیزا زیاد هست از امارات جنس میارم. شماره تماس : 09167016001
من روغن نارگیل رو بهتون پیشنهاد میدم منتها نه روغن هایی که توی ایران عطاری ها میفروشن و معلوم نیست چیه... اول از همه به هیچ وجه توصیه نمیکنم از عطاری روغن نارگیل بخرید چون خدا میدونه چی بهتون میدن! شاید روغن نباتی یا پالم بجاش بهتون بدن! من چهار تا روغن نارگیل بهتون معرفی میکنم که همشون خارجی هستند و خیلی پراستفاده.. روغن نارگیل سی بی سی : ساخت سنگاپور هست و مالزی هم تحت لیسانس میزنه. فوق العاده است و واقعا خالص است و البته بوی زیادی هم داره. هم میتونید استفاده خوراکی کنید و هم بهداشتی برای مو. فوق العاده توصیه میشه. روغن نارگیل واتیکا : فقط استفاده بهداشتی داره ، محصول کشور امارات. برند واتیکا فوق العاده برند معروفی است در بین کشورهای حاشیه و محصولاتش هم کیفیت خوبی دارند. روغن نارگیل پاراشوت : این روغن محصول کشور هند است. برند فوق العاده معروفی است. حتی توی سایت آمازون هم محصولاتش پرفروش هست. روغن پاراشوت فقط استفاده بهداشتی و پوست و مو دارد. روغن نارگیل hemani یا همانی : این محصول هم ساخت کشور سریلانکا است و در پاکستان بسته بندی میشه. هم استفاده خوراکی و هم بهداشتی دارد. بسته بندی زیبایی دارد. اگر تمایل داشتید از فروشگاه اینترنتی اروندکالا میتونید تهیه کنید: www.Arvandkala.ir
2706