2726
من خیلی شدید حالت تهوع داشتم و خیلی هم ویار داشتم از نظر چهره هیچ تغییری نکردم بیشتر به شیرینی علاقه مند شدم
اصلا لکه بینی نداشتم.با کمترین تحرک نفسم میگرفت و اینکه خیلی عطسه میکردم نی نیم هم پسره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خیلی شدید حالت تهوع داشتم و خیلی هم ویار داشتم از نظر چهره هیچ تغییری نکردم بیشتر به شیرینی علاقه مند شدم
اصلا لکه بینی نداشتم.با کمترین تحرک نفسم میگرفت و اینکه خیلی عطسه میکردم نی نیم هم پسره
2728
منم هفته ٦ و١ روزم خیلی سرمایی شده بودم طوری که سرماخوردم الان هم همش عطسه دارم زیاد باهرچیزی دماغم تحریک میشه غذا همه چی میخورم حالت تهوع ندارم نوک سینه هام درد میکنن تازه فهمیده بودم باردارم همه میگفتن چقد صورتت روشن شده شکمم همش گرمه...
خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
من تو هفته پنجمم...همیشه از ترشی بدم میومد ولی الان که باردارم بیشتر بدم میاد....تخمدون چپم خیلی درد میکنه گاهی میسوزه انگار دارن با سوزن میزنن تو شکمم...یه هفته پیش حالت تهوع داشتم ولی الان اصلا ندارم نمیدونم شاید بخاطر موز و سیب باشه که میخورم...شکمم از همین الان تیز شده اومده جلو......از غذا خوردن اصلا لذتی نمیبرم..به بوی ادکلنم حساس شدم و بدم میاد...مثل سر پسرم که باردار بودم از پسته خیلی خوشم میاد...خیلی اعصابم تو همه..ینی داغونم همش داد میکشم...از زرد الو وحشتناک خوشم میاد..روزی 10 تا 15 تاشو میخورم...کلا میوه های شیرینو دوست دارم...از چیپس و پفک و لواشک و اینا بدم میاد...گر گرفتگی دارم شدید...اصلا خوابم نمیبره با اینکه وقتم آزاده...
اینم کسرا کوچولوی من در حال تاب بازی خوابش برده..تو رو خدا ببینید خاله های مهربون...فقط یه لایک کوچولووو (http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015050815310328837)
در کل علائمم با پسرم فرق داره..امیدوارم اول سالم باشه و بعدشم به امید خدا دختر باشه......
اینم کسرا کوچولوی من در حال تاب بازی خوابش برده..تو رو خدا ببینید خاله های مهربون...فقط یه لایک کوچولووو (http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015050815310328837)
کسی نیست اینجاااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام.من تازه بیست هفتم تموم شده.تا 40 روز اول که خبر نداشتم باردارم.باشگاه هم میرفتم.اونم ایروبیک تمام نشانه های پسر رو دارم.شکم تیز.فرز بودن.پوست روشن.میل به شوری....هر چیزی که فکر کنید.ولی سونو هفته 18 احتمال دختر داده
من بچم پسره همه چی هم میخوردم از هیچی هم بدم نمیومد تنها چیز بارزم این بود که شکمم تیز جلو اومده و داره بزرگ میشه که میگن دختر تو پهلوهاس پسر تو جلو شکمو تیزه فرم شکم تهوعات اول بارداریمم شبا فقط موقع خواب میومد سراغمو پدرمو در میاور از بوی خونمونم متنفر شده بودم
خدایا شکرت
کسی میتونه بمن بگه نینیم چیه من اصلا ویار نداشتم همه میگن خوشگل شدم الان 26هفته هستم خیلی سبک بودم ولی الان سنگین شدم بچه طرف چپم میزنه خیلی شیطونه لگد میزنه همش دوبار رفتم سونو یه بار گفت دختر یه بار گفت پسره دارم کلافه میشم که خبر ندارم دختر دارم یا پسر میشه بهم بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706