2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از بعد از زایمانم حدود 13 کیلو کم کردم البته طی حدودا یکسال . اولش با رژیم کانادایی شروع کردم و 2 دوره گرفتم و باعث شد کلی وزن کم کنم. الان حدود یکساله که وزنم تقریبا ثابته و راضی هستم. البته اینم بگم که توی این مدت وداوم رژیم نبودم اما رعایت میکردم.
یارب نظر تو برنگردد.
2720
منم بعد از زایمانم 20 کیلو کم کردم .الان دیگه ثابت موندم حدود 7 ماه میشه.دکتر اصلا نرفتم.یه بار میخواستم رژیم کانادایی رو بگیرم چون قبل از ازدواج یه بار گرفتم و کولاک کردم اما دیدم توانشو ندارم چون مدام افت شدید فشار داشتم.خودم کالری موارد را حساب می کردم و روزانه دریافتی ام مثلا 900 بود این عدد رو بین موارد غذایی که می خوردم تقسیم میکردم.و اما روشهای که من طی کردم و توصیه می کنم:1- اراده ی زیاد یعنی باید شبانه روز گوشه ذهنت لاغری باشه .من که از چاقی بیزار شده بودم.شاید اینها رو زیاد شنیده باشی اما باید بهشون عمل کنی 2- خوردن دو لیوان آب قبل از هر وعده غذایی خوردن سبزیجات-از دست دادن مقداری کالری به هر شکل(در جا&تردمیل&پیاده روی و.... خوردن روزانه یک عدد چای سبز و در ضمن من زمستونا داخل قوری چای چوب دارچین می ندازم چون خیلی رو سوخت و ساز بدن تاثیر داره و خاصیتش هم کم نیست.هر چی که در طی روز میخوری واسه یه هفته بنویس(صادقانه) خودت از وضعیت خودت مطلع میشی.... لباسی که از همین الان واسه عید میخری یه سایز کوچکتر بگیر چوب اجبار همیشه قوی بوده و در نهایت موفق باشی لاغر شدن خیلی هم سخت نیست اما خیلی لذت بخشه
در ضمن با اون نکته آخر کاملا موافقم و خودم شخصا تجربه اش کردم یه لباسی که خیلی خیلی ازش خوشت اومده خصوصا اگه لباس خواب باشه بخر جلو چشمت بذار محاله که رژیمت رو بشکنی
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2714
کالری ها رو از گوگل سرچ کن و پرینت بگیرر من تقریبا همشو حفظ شدم.مقدار دریافتی خاصی برای خودت در نظر بگیر مثلا اگه 2 ماهه می خوای 6 کیلو کم کنی با توجه به اضافه وزنت دریافتی رو تعیین کن .تردمیل هم موثره اونم یه برنامه چربی سوزیه دیگه. البته من اگه مهمونی برم حتما فرداش تردمیل میزنم و کالری مسوزونم
مرسی مامان جون ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم چطوری متوجه شم که من در روز چقدر کالری نیاز دارم؟ شاید هم منظور شما این هست که هر چقدر در طول روز می خوریم از اون بیشتر بسوزونیم که لاغر بشیم درست متوجه شدم؟
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
رژیم کانادایی فقط افت فشار میاره.البته من رژیم تو رژِیم بودم یعنی همون مقدار تعیین شده رو هم کمش می کردم . هم شاغل بودم و هم درس می خوندم و روز 12 راهی بیمارستان شدم...........اونقدر بهم فشار اومده بود که وقتی چشم باز کردم و دیدم زیر سرم هستم سرمو کشیدم و گفتم : من رژیمم و حتی نمی خواستم 100 گرم هم سرم اضافی وارد بدنم بشه.تقریبا 4-5 تا از نزدیکان من گرفتن از 5 تا 9 کیلو وزن کم کردن طی 15 روز
2706