2703
2553
عنوان

مردار سنگ

53032 بازدید | 24 پست
سلام بچه ها
من 3-4 روز پیش ار عطاری مردار سنگ گرفتم و استفاده میکنم البته خیلیییییی بهتر شدم ولی کاملا جلوی عرقم رو نمیگیره و هنوز عرق میکنم.
نمیدونم باید چند وقتی استفاده کنم تا تاثیرش رو ببینم یا اینکه من درست استفاده نمیکنم.
من بعد از دوش گرفتن کمی زیر بغلم رو خشک میکنم تا فقط نمناک باشه بعد از این پودر میزنم به زیر بغلم و حدود 5 دقیقه بعد هم میشورمش!
حالا نمیدونم روشم اشتباهه یا زوده برای قضاوت....
هر کی تجربه داره به من بگه لطفا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مریمت جان من هم دقیقا از زمان بارداری و شیردهیم 4 سال پیش تمام سیستم بدنم بهم ریخت و خیلیییییییییی گرمایی شدم و تعریقم زیاد شد کلی هم از نظر کبد و تیروئید و همه ی چیزها چک کردم و مشکلی نبود و تحت نظر متخصص پوست هم بودم ولی درمان نشدم البته میدونم که راه علمی و دقیق و در واقع تیر آخر برای رها شدن از عرق بوتاکس هستش! باید زیر بغل رو بوتاکس کنیم و دیگه از شر عرق راحت میشیم!
ولی اینجا من در مورد نمیدونم سنگ مرداب یا مردار سنگ زیاد شنیدم وگفتم حالا امتحان کنم که البته بهتر شدم ولی کامل برطرف نشده اگه از این راه نتیجه نگیرم حتما بوتاکس میکنم...
عزیزم
سنگ مرداب برای بوی بد زیربغل هست نه جلوگیری از تعریق بعد هم نباید بشوریش دیگه باید بزرای باشه اگه پوستت خیس باشه بزنی بهتره بعدهم نشور من از وقتی دبیرستان میرفتم میزنم خیلی موثره هر بار باید بعداز حموم بزنی و اثرش تا با آب شسته نشه نمیره
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
راستی من خود سنگش را میخرم بعداز دوش روی سنگ پا میکشم یه حالت خمیری میشه البته کم بعد آروم میزارم روی ناحیه ای که میخوام (کف پا یا زیربغل)بعد دیگه نمی شورم و همونجوری خودمو خشک میکنم باید روی پوست باشه تا اثرکنه فقط برای بوی بد هست
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2714
دوستااااان توووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووجججججججججججججججججججججججججججههههههههههههههههههههه کنید!!!! این سنگ یا خاک مرداب به دلیل داشتن سرب،سمیه و باعث به وجود اومدن بیماری های خونی و دردهای شکمی میشه.استفاده از این سنگ یا خاک برای از بین رفتن بوی عرق به هیچ وجه توصیه نمیشه.
بچه ها منم الان 7-8 ساله دارم استفاده میکنم! تاثیرش توی از بین بردن بوی عرق عالیه! انقد من لازممه که نمیدونم اگه نبود باید چیکار میکردم البته فقط از بوی بد عرق جلوگیری میکنه تعریق همچنان ادامه داره رنگش هم یکم بعدش عرق کنی از بین میره اما منم چند وقت پیش شنیدم که میگن سرب داره اما مطمئن نیستم، چند وقت گذاشتم کنار ترسیدم اما بازم دوباره استفاده کردم! نمیدونم چیکار کنم. میگن زاج سفید هم خوبه زیر بغلو هم سفید میکنه
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
منم تازه گرفتم و خوب چون شنیدم سرب داره هنوز استفاده نکردم ولی دکتر روازاده گفته مشکلی نیست استفاده کنید!! http://ravazadeh.com/fa/moteasefane/2806-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%86%DA%AF-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A8%D9%88%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%BA%D9%84.html اینم لینکش! حالا به نظرتون باید چه کرد؟
کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون؛ کسی رو لبریز نکنیم... زنده یاد خسرو شکیبایی

این ماده بسیار خطرناک است ۳ نفر از خانواده ای من بعد از چند سال استفاده از این پودر سنگ متوجه شدیم که به سرب آلوده شده و بیماری های زیادی مثل روده درد مزمن - ام اس - درد عضلانی - ضعف پاها - دو بینی - و مشکلات پوستی و لکه های پوستی زیادی در قمست دیافراگم بدن هایشان زده بود مقدار سرب در بدن این افراد بسیار بالا بود حالا خودتان تصمیم بگیر اگر مایل هستید می توانید استفاده کنید و بعد از آن تمام روزهای زندگیتان را با درد و رنج سپری کنید و دکتر ها هم برای درد های شما جوابی نداشته باشند. اگه مدت زیادی از این مواد استفاده کرده اید باید ازمایش سرب بدهید یک آزمایش سرب بدهید (ازمایش pb , یا آزمایش سرب در خون ) لطفا از این ماده پودر سنگ استفاده نکنید

مریمت جان من هم دقیقا از زمان بارداری و شیردهیم 4 سال پیش تمام سیستم بدنم بهم ریخت و خیلیییییییییی گ ...

این ماده بسیار خطرناک است ۳ نفر از خانواده ای بعد از چند سال استفاده از این پودر سنگ متوجه شدیم که به سرب آلوده شده و بیماری های زیادی مثل روده درد مزمن - ام اس - درد عضلانی - ضعف پاها - دو بینی - و مشکلات پوستی و لکه های پوستی زیادی در قمست دیافراگم بدن هایشان زده بود مقدار سرب در بدن این افراد بسیار بالا بود حالا خودتان تصمیم بگیر اگر مایل هستید می توانید استفاده کنید و بعد از آن تمام روزهای زندگیتان را با درد و رنج سپری کنید و دکتر ها هم برای درد های شما جوابی نداشته باشند. اگه مدت زیادی از این مواد استفاده کرده اید باید ازمایش سرب بدهید یک آزمایش سرب بدهید (ازمایش pb , یا آزمایش سرب در خون ) لطفا از این ماده پودر سنگ استفاده نکنید

2706