2733
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825748 بازدید | 14618 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

موژان بیمارستان دنا خوبه خصوصیه.بیمارستان دولتی ونمیدونم.بیمارستان کوثر هم خیلی خوبه نیمه خصوصیه فکر کنم بیمه نیروهای مسلح و قبول کنه بازم باید سوال کنید.دکتر فریده عسگری و قاسم خانی وشهریوره و... خوب هستن.به نظرم بیاد شیراز با دکترش مشورت کنه بهش بگه از بوشهر میام خودش راهنماییش میکنه
خدایا قرارم باش و یارم باش...جهان تاریکی محض است...میترسم کنارم باش.......[smiley]l/l_27.gif[/smiley].
2728
شنل جان تو در مورد بیمارستانهای شیراز اطلاعات داری بهم بدی؟ بیمارستان طرف قرارداد نیروی مسلح کدومه؟ چطوره از نظره کار و رسیدگی برای زایمان سزارین. ؟
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2738
بچه ها بیمارستان مادر و کودک سزارین انحام میده؟ یه دکتر خوب کهتو این بیمارستان باشه معرفی میکنید؟ شنیدم بیمه نیروی مسلح قبول میکنه. درسته؟
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
جانان خالم سراغ داره قبلا رفته راضی بوده برات میپرسم فردا میگذارم اینجا کسی جواب منو نمی ده؟ گفتاردرمانی خوب میخوام
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
موزان جان دنا کادرش وبهداشتش افتضاح هست رسیدگیشون وسایل درمانیشون هیچ فرقی با بیمارستان دولتی نمیکنه فقط پول میگیرن، اردیبهشت خوبه، مسلمین وکوثر هم دوستام نیروهای مسلح بودن قرارداد داشتن راضی بودن، دوستت میخواد اینجا سزا شه کسی رو داره؟! مگه بوشهری نیست دوره بارداری توبوشهر یکم مشکله ولی واسه سزا کاری نداره که دوستت دورشو اونجا بوده حالا سزا میخواد بیاد شیراز!!!!
2706