2737
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825717 بازدید | 14618 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آها خب مریم جون اگر با رژیمش وزن کم نکرده حتما چربیاش خیلی مقاومن...نمیدونم والا من که واسه مامان میرفتم اونجا خیلیا رو دیدم که تو 2 جلسه اول 2 کیلو وزن کم کرده بودن و دور شکم و کمرشونم 4-5 سانت کم شده بود!!! بهرحال چاقی بد دردیه، آدم خیلی اذیت میشه تا وزنشو کم کنه دوست جونا ما میخوایم یه خونه دوطبقه واسه خودمون بسازیم و دنبال یه پیمانکار مطمئن و قابل اعتماد میگردیم...کسی اینجا سراغ نداره؟
سلام دوستان میخوام چندروز با پسرم(سه سالشه) بیام شیراز وقت دکتر دارم جایی رو میشناسید که مطمین باشه و قیمتش هم مناسب باشه .بتونیم چند روز بمونیم خوابگاه یا پانسیونی چیزی سطح شهر سراغ ندارید که به خانوما جا بده؟
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
2738
سلام دوستان می تونید خیلی اورژانسی یه دکتر خوب گوش وحلق وبینی برای عمل حنجره بهم معرفی کنید؟ خواهرم صداش گرفته بهش گفتن حنجرش باید سریع عمل بشه.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون .
خانومهای عزیز یه سوال :من میخوام دخترم و که سه سالشه بفرستم ژیمناستیک اونایی که تجربه دارن به نظرتون زمانش خوبه زود نیست واسش دلزده نمیشه ؟بعد هم اگه باشگاهی که خیلی خوب باشه تو این زمینه رو میشناسین بهم معرفی کنین
طلا جون من بچه ندارم ولی به نظرم زود نیست،بچه های اطرافیانم هم از همین سن شروع کردند،اونها باله و پیانو میرند من خودم هم 4 سالگی ژیمناستیک و شنا میرفتم یادگیری واسم خیلی راحت بود،متأسفانه گذاشتمش کنار و احساس میکنم اشتباه کردم،چون الان یادگیری واسم خیلی سخت ترهست.
سلام خانما ارزو جان دکتر ابطحی مطبش کجاس؟ شماره تماسی ازش دارید؟ در مورد دکتر خواجه رحیمی و دکتر رنجبر کسی اطلاعاتی داره؟خوبن؟دکتر زنان هستن
خدایا به من نی نی بده متشکرم!!!
2706