2737
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825711 بازدید | 14618 پست
آرمیتا جون شماره خانم اسد پور رو برای من هم بفرست لطفا.. مریم جون برای شما مدل فانتزی و فشن کوتاه کردید.؟راضی بودید؟ راستی آدینه چطوره؟میگن همون مدلی که بخوای یا نشون بدی در میاره...کسی با آدینه تجربه نداشته؟؟؟
خداوند شبان من است ،محتاج به هیچ چیز نخواهم بود.
نسرین جون من آدینه و حنا رفتم اصلا خوب نیست کارشون فقط الکی قیچی تو مو میزنن مولود خانمم رفتم یه بار خیلی کارش معمولی بود به نظرم راستی آرمیتا جون خانم اسد پور گوشیش خاموشه، شماره دیگه ای ازش نداری؟ نکنه شمارشو عوض کرده باشه استخر مخابراتم زنگ زدم گفتن مربی به این اسم ندارن اونجا چکار کنم حالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمهای شیرازی عزیز می خواستم بدونم...توی شهرتون به غیر اثار تاریخی که همه می ناسن..سعدیه حافظیه ارگ بازار..باغ ارم قوام و عفیف اباد چه جاهایی هست که دیدنی باشه اما اینقدری هم معروف نباشه..یعنی خودتون بدونید... دوم اینکه اثار باستانی فیروزاباد و کزارون چه جوریه اینقدر هست که ادم وقت بذاره تا اونجا بره مخصوصا فیروز اباد
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
2731
ثنا جون من دوتا ناخن کار حرفه ای میشناسم ولی خودم پیششون نکاشتم فقط میدونم که مربی کاشت حرفه ای هستند اگر خواستی درخواست دوستی بده تا شمارشونو برات بگذارم
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
عشق همسر جان من تو اسخر دانشگاه پیش خانم سپاسی کلاس خصوصی شنا میرفتم و خیلی عالی بود اگر خواستی بگو شمارشو بفرستم
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2738
سلام ممنون المیرا جون به غیر از جاهایی که توی پستم گفتم می خواستم بدونم جاهای دیگه هست که خودتون شیرازی بدونید اما اینقدر معروف نباشه واسه مسافرها
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
سلام عشق همسر خانم سپاسی واقعا عالیه.....من اصلا شنا رو از ایشون یاد گرفتم.....اگر کلاس عمومیش هم بری عالی یاد میگیری من عمومی رفتم اولش 10 نفر بودیم اخرش 6 نفر!......خیلی مهربون و خوش اخلاقند....کلا مربیای استخر دانشگاه خیلی خوبند....
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706